اردوی پایانی تیم‌های ملی پیوند اعضا پیش از اعزام به مسابقات جهانی

تیم‌های ملی پیوند اعضا ایران از روز دوشنبه، ٢٩ خرداد اردوی پایانی خود را برای حضور شایسته در مسابقات جهانی پیوند اعضا آغاز می‌کنند.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا، تیم های ملی پیوند اعضا ایران خود را برای حضور در بیست و یکمین دوره مسابقات جهانی آماده می کنند.
این تیم ها تمرینات آماده سازی خود را از آبان ماه سال گذشته زیر نظر مربیان و سه ماه پس از پایان مسابقات کشوری آغاز کردند که این تمرینات همچنان ادامه دارد.
اردوی نهایی تیم های ملی پیوند اعضا ایران از بیست و نهم خرداد با دعوت ۸۰ ورزشکار آغاز می شود و تا زمان اعزام به اسپانیا ادامه خواهد داشت. تمرینات تیم های ملی روزهای سه شنبه، چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه پیگیری خواهد شد.

دو و میدانی کاران در زمین شماره ۲، ورزشکاران دارت در سالن تیراندازی و شناگران در استخر مجموعه ورزشی آزادی تمرین می کنند و تمرینات ورزشکاران تنیس روی میز در سالن هیات تهران، بدمینتون در سالن نشاط و اسکواش در باشگاه انقلاب می باشد.
محل اسکان ورزشکاران رشته بدمینتون سالن معلم و ورزشکاران سایر رشته ها خوابگاه فدراسیون تیراندازی خواهد بود.

بیست و یکمین دوره مسابقات جهانی پیوند اعضا از چهارم تا یازدهم تیرماه (۲۵ ژوئن تا ۲ جولای) به میزبانی شهر مالاگا اسپانیا برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار