تمامی بازی‌های ما در تعیین نتیجه نهایی مهم هستند

اسپالتی: اینتر باید تیمی باشد که قلب تمامی هوادارانش را به تپش بیندازد

سرمربی جدید نراتزوری می‌گوید تیم تحت‌هدایت وی باید قلب هوادارانش را به تپش بیندازد.

، لوچانو اسپالتی که با قراردادی دو ساله هدایت تیم فوتبال اینتر را بر عهده گرفت، بعدازظهر امروز (چهارشنبه) در مراسم معارفه‌اش به رسانه‌ها و هواداران گفت: چرا به اینتر آمدم؟ می‌خواهم اینتر را به تاریخ خود بازگردانم. اینتر باید تیمی باشد که قلب تمامی هوادارانش را به تپش بیندازد. آنها باید هویت خیلی خاصی داشته باشند.

وی افزود: پیش از اینکه بخواهیم به بازی‌هایی فکر کنیم که در تعیین قلمرو سرنوشت‌ساز هستند، باید تمامی بازی‌های خود را با برد پشت‌سر بگذاریم. تمامی بازی‌های ما در تعیین نتیجه نهایی مهم هستند. تمامی جلسات تمرینی مهم هستند که ما را برای بازی‌های‌مان آماده می‌کنند. اگر آماده باشیم، بازی‌های‌مان را با برد پشت‌سر خواهیم گذاشت، اگر هم آماده نباشیم حریفان‌مان از سد ما خواهند گذشت. بازیکنان باید حس کنند که اینتر مهم است.

سرمربی اینتر تصریح کرد: من کمی تجربه را به اینتر تزریق خواهم کرد. به نظرم سیستم بازی ۱-۳-۲-۴ کاملترین سیستم بازی است که بهترین عملکرد تیم را در پی دارد. با این سیستم می‌توان کیفیت خط حمله را افزایش داد و در کسب نتایج تعیین کننده است. برای رسیدن به برد باید گل‌های زیادی در جریان بازی‌های خود بزنیم. تیم باید تعادل داشته باشد، اما در کنارش باید قدرت خط حمله و دفاعی حریفان را هم در نظر بگیریم.

اسپالتی تأکید کرد: ما باید به بازی‌مان کیفیت لازم را ببخشیم و پس از آن بازیکنان باید ویژگی‌هایی لازم برای رسیدن به موفقیت را کسب کنند. ما باید پیراهنی که به تن داریم را به رسمیت بشناسیم و بدانیم که این پیراهن چقدر ارزشمند است و در زمین تأثیرگذاری بالایی داشته باشیم. همیشه باید در زمین حرف‌ها را زد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار