در گفت‌وگو با تسنیم

درگزنی: سطح مسابقات جام باشگاه‌های آسیا بالا بود/ از عملکرد خودم راضی نیستم

دریافت کننده تیم والیبال بانوان بانک سرمایه گفت: سطح فنی رقابت‌های والیبال قهرمانی بانوان باشگاه‌های آسیا بسیار بالا بود و تیم‌ها با قدرت بالایی در این رقابت‌ها حاضر شدند.

تهمینه درگزنی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی  در خصوص رقابت‌های والیبال قهرمانی بانوان باشگاه‌های آسیا اظهار داشت: برای اولین بار در جام باشگاه‌های آسیا شرکت کرده بودم. رقابت‌های سطح بالایی را در این جام شاهد بودیم و تیم‌های حاضر با آمادگی بالایی دراین رقابت‌ها حاضر شده بودند.

وی افزود: بازیکنان تیم سرمایه همه تلاش خود را به کار گرفتند تا در این تورنمنت جزو ۴ تیم برتر شوند اما متاسفانه نتوانستیم انتظارات را برآورده کنیم و درجایگاه ششم قرار گرفتیم.

بازیکن تیم امید بانوان ادامه داد: از عملکرد خودم در این رقابت‌ها راضی نیستم. می‌توانستم بهتر بازی کنم البته با خستگی زیادی به این مسابقات رسیدم. پیش از شروع رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا در مسابقات امیدهای آسیا حضور داشتم که مسابقات سنگینی بود. پس از اتمام این مسابقات به سرعت به جمع هم تیمی‌هایم در قزاقستان اضافه شدم.

درگزنی یادآورشد: در جام باشگاه‌های آسیا نیز بازی‌های سختی را پشت سرگذاشتیم. البته به اعتقاد من سخت‌ترین بازی را برابر چین و قزاقستان داشتیم.

وی گفت: در بازی آخر تمام تلاشم را به کار گرفتم تا نتیجه خوبی را برابر چین تایپه به دست بیاوریم. اما  برخلاف بازی مرحله مقدماتی نتوانستیم پیروز این بازی باشیم. این در حالی است که در مرحله مقدماتی چین تایپه را شکست داده بودیم اما در بازی رده بندی برای پنجم وششمی شکست خوردیم.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار