شنیدیم دانشگر با سپاهان توافق کرده است

درویش: با بازیکنانی که دایی تمایل به تمدید قرارداد داشته باشد مذاکره می‌کنیم/ تا پایان هفته با یک یا دو بازیکن به توافق می‌رسیم

مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: از میان بازیکنانی که قراردادشان به اتمام رسیده با نفراتی مذاکره می‌کنیم که دایی به تمدید قرارداد آنها تمایل داشته باشد.

رضا درویش در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص اتمام قرارداد ۱۴ بازیکن سایپا با این تیم اظهار داشت: قرارداد این بازیکنان به اتمام رسیده و طبیعی است در این شرایط اگر این بازیکنان پیشنهادی داشته باشند یا تمایلی برای حضور در سایپا نداشته باشند می‌توانند با باشگاه‌های دیگر به مذاکره و حتی توافق برسند.

وی با تاکید بر اینکه همه این بازیکنان مدنظر باشگاه سایپا هستند، عنوان کرد: همه این بازیکنان مدنظر ما هستند اما در حال حاضر قرارداد ندارند. اگر این بازیکنان از ما جدا نشوند از امروز با توجه به درخواست علی دایی برای تمدید قرارداد با آنها مذاکره خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه سایپا در پاسخ به این سوال که با این شرایط سایپا علاقمند به تمدید قرارداد بوگدان میلیچ گفت: نه، این بازیکن رسما از ما جدا شده است. از میان بازیکنانی که قراردادشان به اتمام رسیده با نفراتی مذاکره می‌کنیم که دایی به تمدید قرارداد آنها تمایل داشته باشد.

درویش در خصوص تمایل این باشگاه برای جذب محمد دانشگر تصریح کرد: هیچ مذاکره‌ای با این بازیکن نداشتیم اما شنیدیم او با سپاهان به توافق رسیده است.

وی در پایان با تاکید بر اینکه تا پایان هفته بازیکنان جدیدی به این تیم اضافه می‌شوند گفت: در حال مذاکره با بازیکنان هستیم و احتمالا تا پایان هفته با یک یا دو بازیکن به توافق می‌رسیم.

 

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار