واکنش مورینیو به فرصت اولین تقابل با رئال مادرید بعد از ترک کهکشانی‌ها

سرمربی پرتغالی تیم فوتبال منچستریونایتد به فرصتی که برای رویارویی با تیم سابقش به دست آورده، واکنش نشان داد.

، یکی از پیامدهای قهرمانی در لیگ اروپا برای منچستریونایتد، کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا بود اما دیگر پیامد آن برای مردان ژوزه مورینیو، روبه‌رو شدن آنها با قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا یعنی رئال مادرید در بازی سوپر جام اروپا است، اتفاقی که آقای خاص از آن استقبال می‌کند.

به این تریتب سرمربی سابق کهکشانی‌ها فرصت خواهد داشت که برای اولین بار از زمان ترک سانتیاگو برنابئو در ماه ژوئن سال ۲۰۱۳، برابر رئال مادرید قرار بگیرد.

مورینیو در لیسبون به خبرنگاران گفت: این مایه افتخار است. هر تیمی که لیگ اروپا را می‌برد باید احساس افتخار کند که فرصت بازی برابر بهترین تیم اروپا را به دست می‌آورد که آن قهرمانی لیگ قهرمانان است.

مورینیو پیش از سوپرجام اروپا که ۹ آگوست (۱۸ مرداد) برگزار می‌شود، باید تیمش را برای فصل جدید لیگ برتر آماده کند و انجام چند بازی دوستانه فرصت خوبی برای انجام این کار است.

آقای خاص افزود: فصل بعد در لیگ قهرمانان بازی خواهیم کرد که برای بسیاری از بازیکنان ما تجربه جدیدی خواهد بود. اردوی پیش فصل ما جالب خواهد بود جایی که باید بازی‌های دوستانه‌ای برابر بارسلونا و منچسترسیتی انجام دهیم و بعد از آنها در سوپر جام بازی خواهیم کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار