در گفت‌وگو با تسنیم

خلعتبری: نظر دایی برای من قابل احترام است/ تا چند روز دیگر تیمم را انتخاب می‌کنم

مهاجم تیم فوتبال سایپا در شانزدهمین دوره لیگ برتر تا چند روز دیگر تیم جدیدش را انتخاب خواهد کرد.

محمدرضا خلعتبری در واکنش به اینکه باشگاه سایپا اعلام کرده بازیکنانی که با این تیم قرارداد ندارند می‌تواند جدا شوند، به خبرنگار ورزشی اظهار داشت: من بازیکن آزاد هستم و قبلاً هم این موضوع را اعلام کرده‌ام. به هر حال باشگاه سایپا برای فصل جدید کادر فنی‌اش را تغییر داد و طبیعتاً این موضوع می‌تواند برای فصل آینده تغییراتی را در کادر بازیکنان سایپا ایجاد کند. من هم به نظر علی دایی احترام می‌گذارم، چون معتقدم هر مربی براساس نیازهایش بازیکن می‌گیرد.

وی در پاسخ به این پرسش که فصل آینده در کدام تیم بازی خواهد کرد، گفت: من چند پیشنهاد دارم و تا چند روز آینده تیم جدیدم را انتخاب خواهم کرد. طبیعتاً هر بازیکن در هر فصل با پیشنهادهایی روبه‌رو می‌شود و این موضوع بستگی به نیاز مربیان و تیم‌های مختلف دارد. من هم تلاش می‌کنم تا برای فصل آینده یک تصمیم خوب بگیرم تا بتوانم در فصل جدید عملکرد خوبی داشته باشم.

مهاجم تیم فوتبال سایپا در شانزدهمین دوره لیگ برتر در خاتمه تصریح کرد: من در سال‌های اخیر معمولاً عملکرد خوبی در لیگ برتر داشتم، اما فصل گذشته شرایط برایم خوب نبود. به‌هر حال این موضوع طبیعی است و امیدوارم در فصل آینده عملکرد خوبی داشته باشم و بهترین بازی‌ها را به نمایش بگذارم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار