در گفت‌وگو با تسنیم

لطف‌الله‌نسبی: ملی‌پوشان تنیس رو میز انتظاراتم را برآورده کردند/ ساعت بازی در شکست نوشاد عالمیان تاثیرگذار بود

سرمربی تیم ملی تنیس روی میز از عملکرد شاگردانش در رقابت‌های قهرمانی جهان ابراز رضایت کرد.

جمیل لطف‌الله‌نسبی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره عملکرد شاگردانش در رقابت‌های تنیس روی میز قهرمانی جهان در آلمان اظهار داشت: عملکرد بازیکنان خوب بود و آنها نسبت به دوره قبل پیشرفت خوبی داشتند. خوشبختانه همه ملی‌پوشان صعود کردند و هیچ بازیکنی از کشورمان در مرحله گروهی حذف نشد. امین احمدیان در مرحله گروهی مقابل بازیکنی پیروز شد که در رنکینگ جهانی ۲۰۰ رتبه بالاتر از نماینده ایران بود. او مقابل بازیکن آمریکایی نیز خوب بازی کرد، اما تجربه کافی را نداشت و شکست خورد.

وی با اشاره به شرایط خوب افشین نوروزی ادامه داد: نوروزی سال‌هاست که در تیم ملی حضور دارد و از تجربه بالای خود استفاده می‌کند.

سرمربی تیم ملی تنیس روی میز گفت: نیما عالمیان نیز شرایط بسیار خوبی داشت و نماینده انگلیس را که قدرتمندتر از خودش بود، مغلوب کرد تا نشان بدهد از آمادگی خوبی برخوردار است.

لطف‌الله‌نسبی درباره رقابت‌های دوبل عنوان کرد: برتری مقابل تیم‌هایی از ایتالیا و ویتنام نشان داد که تیم احمدیان و نوروزی عملکرد خوبی داشته است. حریف دور بعدی، تیمی از رژیم صهیونیستی بود که به دلیل پایبندی به آرمان‌های کشور، این بازی برگزار نشد و تیم کشورمان کنار رفت. همچنین تیم برادران عالمیان نیز پس از یک برد، می‌توانست با دقت بیشتر در بازی دوم نیز پیروز شود که به هر حال تلاش آنها ثمربخش نبود.

وی با ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش گفت: انتظاراتم برآورده شد و نتایج خوبی به‌دست آمد. این در حالی بود که ملی‌پوشان در سه تورنمنت مهم پیاپی شرکت کردند، با این وجود خسته نبودند. شاید حتی اگر بازی نوشاد  عالمیان با حریف برزیلی در زمان دیگری برگزار می‌شد، نتیجه دیگری رقم می‌خورد. بازی ساعت ۱۴ برگزار شد که زمان مناسبی نبود و هرگز در آن زمان تمرین نداشتیم. ساعت بازی در ثبت آن باخت تاثیرگذار بود.

سرمربی تیم ملی تنیس روی میز خاطرنشان کرد: مسابقات این دوره از سطح بسیار بالایی برگزار شد. سرویس‌ها، حرکات پا و ... در بازیکنان رشد بالایی پیدا کرده بود و این نشان دهنده حرکت رو به جلوی این رشته در دنیا است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار