برگزاری جام‌جهانی ۲۰۱۸ برای کودکان روسی

چاپ ۴۰۰ هزار کاتالوگ ۵ زبانه شهرداری مسکو برای هواداران فوتبال

شهرداری مسکو برای سهولت حمل و نقل هواداران فوتبال در جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷، ۴۰۰ هزار کاتالوگ ۵ زبانه چاپ کرده است.

، ماکسیم لیکسوتوف، معاون حمل و نقل شهرداری مسکو در جمع خبرنگاران گفت: مسئولان شهری در راستای آماده‌سازی برای جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷ روسیه تصمیم به چاپ و انتشار ۴۰۰ هزار کاتالوگ راهنمای حمل و نقل برای هواداران خارجی گرفتند. ما این کاتالوگ‌ها را در محل صندوق‌های فروش بلیت و میز چت زنده ایستگاه‌های مترو، ایستگاه‌های اتوبوس و قطارهای شهری در اختیار هواداران قرار خواهیم داد.

وی در ادامه اظهار داشت: نقشه متروی مسکو  در این کاتالوگ به زبان‌های روسی انگلیسی هستند و نحوه حمل و نقل شهری نیز علاوه بر ۲ زبان قبلی به زبان‌های آلمانی، اسپانیایی و فرانسوی  نیز قابل مطالعه خواهد بود. در کاتالوگ‌ها، متروی اسپارتاک که نزدیک ورزشگاه جام کنفدراسیون‌ها است به صورت ویژه‌ای طراحی شده است.

جام کنفدراسیون‌ها در روزهای ۲۷ خرداد تا ۱۱ تیر ماه سال جاری با حضور ۸ تیم ملی برتر فوتبال جهان در شهرهای مسکو،سن پترزبورگ، کازان و سوچی برگزار خواهد شد.

خبر دیگر از روسیه حاکی از آن است که شهر کوچک پروورالسک واقع در استان اکاترینبورگ یکی از میزبان‌های جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه مسابقات فوتبالی را تحت همین نام با شرکت ۳۴ تیم برای کودکان برگزار کرد. بیش از ۳۰۰ کودک و نوجوان در جام‌جهانی نمادین ۲۰۱۸ شرکت کردند و تیم برنده جام را بر بالای دستان خود برد.

الکساندر پانتیکین، قهرمان جهان و رالی داکار به عنوان سفیر اکاترینبورگ در جام‌جهانی ۲۰۱۸ میهمان ویژه این رقابت‌ها بود. در پایان تیم‌های شرکت‌کننده توپ یادگاری را با امضای پانتیکین دریافت کردند.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار