فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ مقصر هستند

غلامپور: حاضریم یک ریال از پول‌مان را نگیریم اما نفت را از لیگ کنار بگذارند/ جام قهرمانی در خانه من نیست!

مربی دروازه‌بان پیشن نفت تهران گفت: مقصر فدراسیون و سازمان لیگ هستند که تیم‌هایی مثل نفت را از جدول بازی‌های کنار نمی‌گذارند.

بهزاد غلامپور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درباره اینکه گفته شده بازیکنان و مربیان نفت تهران جام حذفی را گرو نگه داشته‌اند تا باشگاه نفت با آنها تسویه حساب کند، اظهار داشت: جام برای ما پول نمی‌شود که بخواهیم آن را گرو نگه داریم. دنبال گرو کشی نیستیم بلکه فقط این انتظار را داریم که باشگاه نفت به تعهدات مالی‌اش در قبال بازیکنان، مربیان و دیگر عوامل تیم عمل کند. هر چند مطمئنیم این اتفاق رخ نخواهد داد از این جهت که بازیکنان و مربیان پیش از ما هم در نفت به پول خود نرسیدند. الان هم اگر جام را نگه داشته‌ایم به این خاطر است که این جام کمترین حق تیم ماست که با وجود این همه مشکلات توانستیم قهرمان شویم.

وی با انتقاد از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ، یادآور شد: مقصر اصلی بوجود آمدن چنین شرایطی فدراسیون و سازمان لیگ هستند. چرا باید باشگاهی که با عوامل خود تسویه حساب نکرده این اجازه را داشته باشد برای فصل بعد در لیگ شرکت کند؟ اگر واقعا قانون اجرا شود باید نفت را از جدول لیگ کنار بگذارند. حاضریم یک ریال از باقی مانده پول‌مان را نگیریم اما تیم نفت را از لیگ کنار بگذارند. متاسفانه مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ هر سال با کدخدامنشی به تیم‌های بدهکار اجازه می‌دهند دوباره در لیگ شرکت کنند و هر سال هم به بدهی‌های آنها اضافه می‌شود.

غلامپور تصریح کرد: آقایان مسئول هر روز مصاحبه می‌کنند که همه چیر خوب و عالی است و انگار نه انگار که فوتبال باشگاهی ما هر روز که می‌گذرد از رقبای آسیایی خود عقب می‌افتد. هنوز خیلی از باشگاه‌های‌مان حرفه‌ای نیستند و سال به سال به مشکلات و بدهی‌های آنها اضافه می‌شود اما باز مصاحبه می‌کنند که همه چیز عالی است. فدراسیون شهامت داشته باشد و به باشگاه نفت اجازه شرکت در لیگ را تا زمانی که با عواملش تسویه حساب نکرده است، ندهد.

مربی فصل گذشته نفت در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود جام قهرمانی در منزل اوست، عنوان کرد: بعد از اینکه قهرمان شدیم دوستان لطف کردند و جام را پیش پسرم آوردند و حتی جام تا ۱۰ روز در منزل ما بود اما الان جای دیگر است. آقایانی که مدعی‌اند جام در منزل من است بیایند منزلم را تفتیش کنند. من فقط مانده‌ام آنهایی که پول ما را خورده‌اند شب چگونه می‌خوابند. بدتر از آن هر روز با اسم بزرگان فوتبال بازی کرده و از آنها به عنوان سرمربی تیم‌شان نام می‌برند در حالی که هنوز حق‌وحقوق بازیکنان و مربیان فصل پیش و دو فصل پیش خود را هم نداده‌اند. تا زمانی که رئیس فدراسیون و سازمان لیگ کاری به این مسائل نداشته باشند این باشگاه‌ها تا ۱۰۰ سال دیگر هم به این روند کاری‌شان ادامه خواهند داد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار