تیم ملی همیشه نیاز به رشد و بازی با فشار دارد

کی‌روش: بازی با مونته‌نگرو فرصتی بی‌نظیر بود/ خودروی ما دو چرخ داشت!

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان دیدار با مونته‌نگرو را فرصت بی‌نظیر دانست.

و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کارلوس کی‌روش با اشاره به برتری دو بر یک ایران مقابل مونته‌نگرو در دیداری تدارکاتی گفت: دیدار برابر مونته‌نگرو چیزی بود که انتظارش را داشتم. فرصت بسیار بزرگی برای بازیکنان ما به جهت بازی در این سطح فراهم شد. این یک فرصت بی‌نظیر است و ما توانستیم تجربه خوبی  را بدست آوردیم.

«می‌توانیم از آنچه که امروز یادگرفتیم در مسابقات آینده خود در آسیا استفاده کنیم». وی با بیان این جمله ادامه داد: تیم ملی همیشه نیاز به رشد و بازی با این فشار دارد. در آسیا، فوتبال وقفه‌های زیادی دارد، اما بازی کردن در این سطح بسیار خوب است. در نهایت به عقیده من مسابقه خوبی برای هر دوطرف بود، به دلیل اینکه هر دومربی درجایگاه بهتری جهت اتخاذ تصمیمات بهتر در مسابقات آینده هستند. همچنین ما فرصت زیادی برای کار کردن با تیم ملی نداریم.

سرمربی تیم ملی درخصوص حضور بازیکنان جدید گفت: برای تیم من بدون کمپ اتریش و این مسابقات، امکان استفاده از بازیکنانی مثل سعید آقایی و احسان پهلوان که هیچ وقت در تیم نخست ما حضور نداشتند و اولین بازی ملی خود را انجام دادند، وجود نداشت. به این دلیل می‌خواهم از مونته‌نگرو تشکر کنم که این موقیعت را در اختیار من قرار داد و در همین جا آرزوی موفقیت برای آنها در مسابقه آینده دارم.

کی‌روش درمورد آماده سازی تیم ملی فوتبال اظهار داشت: برخی اوقات ما مشکل داریم. در اتریش مجبور شدیم که منتظر بعضی از بازیکنان باشیم، این موضوع مثل این است که شما خودرویی داشته باشید که فقط ۲ چرخ دارد. ما باید منتظر تعدادی از بازیکنان در اردوی اتریش می‌شدیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار