لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۷

۶ بخیه روی پلک میرزاجانپور/ ۷ تا ۱۰ روز استراحت برای بازیکن تیم ملی

مجتبی میرزاجانپور ساعت دو بامداد امروز با ۶ بخیه از بیمارستان مرخص شد و یک هفته تا ۱۰ روز دیگر به جمع ملی پوشان باز می‌گردد.

، سیامک افروزی، پزشک تیم ملی والیبال ایران درباره وضعیت آسیب ‌دیدگی مجتبی میرزاجانپور که شب گذشته در جریان دیدار با لهستان رخ داد، گفت: شب گذشته بعد از این آسیب دیدگی به همراه امیر خوش‌خبر، سرپرست تیم ملی راهی بیمارستان شد و تا ساعت ۲ شب به وقت ایتالیا در بیمارستان بود.

وی ادامه داد: پلک مجتبی ۶ بخیه خورده است و زمانی نزدیک به ۷ تا ۱۰ روز نیاز به استراحت دارد و نمی‌تواند تیم را همراهی کند. احتمالا در هفته دوم لیگ جهانی این بازیکن را در ترکیب تیم نداشته باشیم. به ایران که بازگردیم حتما مجتبی را به یک پزشک متخصص چشم نشان می‌دهیم. خدا را شکر خطر از بیخ گوش این بازیکن گذشت.

افروزی درباره وضعیت سلامتی سعید معروف گفت: خوشبختانه تب این بازیکن نسبت به روز گذشته کاهش پیدا کرده و علائم بیماری گوارشی‌اش هم کمتر شده است.

پزشک تیم ملی والیبال درباره آسیب‌دیدگی صورت فرهاد سال‌افزون اظهار داشت: خوشبختانه وضعیت صورت این بازیکن با مشکل خاصی همراه نبود.

افروزی به وضعیت مصدومیت سید محمد موسوی هم اشاره کرد و گفت: با این بازیکن هر روز در تماس هستیم. MRI این بازیکن آماده شده است. بعد از اینکه به ایران برگردیم درباره وضعیت این بازیکن اظهار نظر می‌کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار