اگر جای فرانچسکو بودم برای استراحت به ساحل می‌رفتم

پالوتا: توتی می‌تواند به عنوان سفیر پول زیادی به دست آورد

رئیس باشگاه رم اعلام کرد که فرانچسکو توتی می‌تواند به عنوان سفیر این تیم پول‌های زیادی را از طریق تبلیغات و اسپانسرها به دست آورد.

، به نقل از سایت فوتبال ایتالیا، جیمس پالوتا، مالک ثروتمند باشگاه آاس رم ایتالیا حضور فرانچسکو توتی، کاپیتان پیشین تیمش در MLS را که باارزش‌ترین لیگ فوتبال باشگاهی آمریکا و کانادا است  رد نمی‌کند.

توتی پرورش‌یافته مکتب باشگاه رم بود. او ۲۸ ماه می گذشته (۷ خرداد) در بازی هفته ۳۸ سری A ایتالیا میان تیم‌های رم و جنوا خداحافظی کرد. اولین بار در سال ۱۹۹۳ میلادی با پیراهن تیم رم به میدان رفت. توتی ۷۰۰ بار پیراهن گرگ‌ها را بر تن کرد و ۳۰۰ گل به ثمر  رساند. از سال‌های طولانی کاپیتان تیم پایتخت‌نشین بود و اعلام کرد که شاید تصمیم به ادامه فوتبالش در آمریکا بگیرد.

جیمس پالوتا در رابطه با آینده فرانچسکو توتی می‌گوید: اگر بخواهد می‌تواند قرارداد ۶ ساله با باشگاه رم در قالب مدیر داشته باشد. اگر من جای او بودم برای استراحت به پلاژ ساحلی می‌رفتم! با توجه به شهرتی که من در او می‌بینم سعی خواهم کرد تا بهترین استفاده را از فرانچسکو ببرم. او می‌تواند سفیر فوق‌العاده‌ای برای باشگاه رم باشد و پول‌های زیادی را از طریق قراردادها با اسپانسرهای مختلف و آگهی‌ها به دست آورد. هنوز مشخص نیست که توتی چه کار می‌خواهد کند. به طور کلی ادامه بازی او در لیگ کشور دیگری از جمله  MLS  آمریکا را رد نمی‌کنم.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار