محمدی‌راد: بازیکنان ما از ابتدای ست دوم احساساتی شدند

سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین گفت: بازیکنان ما در ست اول بازی خوبی ارائه دادند، اما از ابتدای ست دوم احساساتی شدند.

خبرنگار ورزشی ، رحمان محمدی‌راد در مورد شکست ۳ بر یک تیمش مقابل پیکان تهران در هفته دهم لیگ برتر والیبال اظهار داشت: برای انجام مهمترین بازی این فصل آماده شده بودیم. بازیکنان ما در ست اول بازی خوبی ارائه دادند، اما از ابتدای ست دوم احساساتی شدند. به آنها تذکر دادیم که این تمام قدرت تیم پیکان نیست و نیاز داریم که با تفکر خود بازی کنیم.

او ادامه داد: تیم پیکان در ست دوم تغییراتی در تیم خود به وجود آورد و نظم تیمی ما به هم خورد. آنها سرویس‌های خوبی زدند و شرایط بازی نسبت به ست اول کاملا تغییر کرد. پیکان از ست دوم مسلط بر بازی بود.

محمدی‌راد گفت: توقعی که از شاگردانم داشتم بعد از ست اول به هیچ عنوان برآورده نشد. امروز تیم خوبی نبودیم و مسئولیت این شکست بر عهده من است. تاکتیک‌های خوبی در چرخش بازیکنان به کار نگرفتم ولی تلاش می‌کنیم این شکست را در بازی‌های بعد جبران کنیم.

 

سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین در پایان گفت: ما این شانس را داریم که در بین ۵ تیم برتر پایان لیگ باشیم. در لیگ امسال همه تیم‌ها توان پیروزی بر یکدیگر را دارند و به همین دلیل پیش‌بینی قهرمان سخت است. هر تیمی که منظم‌تر باشد و کار تیمی بهتری داشته باشد، می‌تواند قهرمان شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار