سرمربی یاران میلاد محمدی: بازیکنانم از آهن نیستند که در سرمای منفی ۲۰ درجه به میدان بفرستم

سرمربی تاجیکستانی احمد گروژنی تهدید کرد که تیمش را در بازی هفته شانزدهم لیگ برتر روسیه به میدان نمی‌فرستد.

و به نقل از سایت اسپورتس روسیه، تیم‌های انیسی کراسنویارسک و احمد گروژنی پس از مخالفت سازمان لیگ برتر روسیه با برگزاری بازی در سالن سرپوشیده باید در ورزشگاه شهر کراسنویارسک شنبه هفته آینده به مصاف هم بروند. پیش‌بینی می‌شود دمای این شهر هنگام برگزاری بازی به منفی ۲۰ درجه برسد.

در این میان رشیدن رحیمف، سرمربی احمد گروژنی با اشاره به لغو بازی اخیر تیم اسپارتاک مسکو به خاطر سرمای منفی ۱۵ درجه خواهان لغو بازی تیمش برابر انیسی کراسنویارسک شد و اظهار داشت: نمی‌خواهم با ریسک‌کردن سلامت بازیکنانم را به خطر بیندازم. در این شرایط تیمم را در بازی هفته شانزدهم لیگ برتر روسیه برابر تیم انیسی کراسنویارسک به میدان نمی‌فرستم.

سرمربی یاران میلاد محمدی، ملی‌پوش ایرانی ادامه داد: شنبه آینده دمای هوای شهر کراسنویارسک به منفی ۲۰ درجه می‌رسد. طبق قوانین لیگ برتر روسیه بازی در دمای منفی ۱۵ درجه نباید برگزار شود. در چنین دمایی ریسک نمی‌کنم و سلامتی بازیکنان احمد گروژنی را به خطر نمی‌اندازم. امیدوارم تیم میزبان نیز از ایده ما حمایت کند زیرا روشن است که بازیکن فوتبال در دمای منفی ۲۰ درجه به سختی می‌تواند نفس بکشد. بازیکنانم از آهن نیستند و به همین‌خاطر در موضوع سلامتی بازیکنانم ریسک نمی‌کنم.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار