لیگ تکواندو بانوان| تداوم صدرنشینی لوازم خانگی کن در روز تساوی مدعیان

در پایان دیدارهای هفته هشتم لیگ جوانان و بزرگسالان زنان و در حساس‌ترین دیدار این هفته دو تیم لوازم خانگی کن و بنیاد گیلان به تساوی رضایت دادند تا صدر جدول دست‌ نخورده باقی بماند.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته هفتم و هشتم از چهاردهمین دوره رقابت‌های لیگ جوانان و بزرگسالان زنان «جام کوثر» یادواره "زینب کمائی" شهیده شاخص ورزش کشور در سال ۹۷ روز گذشته (دوشنبه – ۵ آذرماه) با حضور ۳۰۲ تکواندوکار در قالب ۱۶ تیم به میزبانی خانه تکواندو برگزار شد.

در این دوره از مسابقات، تیم‌های لوازم خانگی کن، هیئت تکواندو شمیرانات، هیئت تکواندو استان تهران، ققنوس، هیئت تکواندو البرز، هیئت تکواندو ورامین، هیئت تکواندو شمال‌شرق تهران، باشگاه ورزشی داتیس یزد، بنیاد گیلان، هیئت تکواندو استان گلستان، هیئت تکواندو استان چهارمحال و بختیاری، هیئت تکواندو جنو‌ب‌شرق، هیئت تکواندو شهرستان کرج، آینده سازان لوازم خانگی کن، هیئت تکواندو شهرستان بهار و هیئت تکواندو جنوب‌غرب تهران با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

در پایان رقابت‌های هفته هشتم تیم لوازم خانگی کن با کسب ۲۲ امتیاز و تفاضل ۴۴ در صدر جدول رده‌بندی باقی ماند؛ بنیاد گیلان با ۲۲ امتیاز و تفاضل ۳۶ همچنان در رده دوم جدول قرار دارد و آینده سازان لوازم خانگی کن نیز با کسب ۱۹ امتیاز جایگاه سومی خود را حفظ کرد.

نتایج کسب شده به شرح ذیل است:

هفته هفتم//
تیم هیئت تکواندو شمیرانات ۴ - تیم آینده سازان لوازم خانگی کن ۴
تیم ققنوس ۷ - تیم هیئت تکواندو ورامین یک
تیم باشگاه ورزشی داتیس یزد ۸ - تیم هیئت تکواندو استان تهران صفر
تیم لوازم خانگی کن ۸ - تیم هیئت تکواندو البرز صفر
تیم هیئت تکواندو استان چهارمحال و بختیاری ۳ - تیم هیئت تکواندو شمال شرق تهران ۵
تیم هیئت تکواندو شهرستان کرج ۳ - تیم بنیاد گیلان ۵
تیم هیئت تکواندو شهرستان بهار ۲ - تیم هیئت تکواندو استان گلستان ۶
تیم هیئت تکواندو جنوب غرب تهران ۴ - تیم هیئت تکواندو جنوب شرق ۴

بهترین ها//
بهترین داور: سارا شجیع (آذربایجان غربی)
بهترین سرمربی: نیلوفر صفریان (بنیاد گیلان)
فنی ترین بازیکن: کوثر اساسه (لوازم خانگی کن)
بهترین سرپرست: ندا ملاقاسمی (باشگاه ورزشی داتیس یزد)


هفته هشتم//
تیم هیئت تکواندو شمیرانات ۳ - تیم هیئت تکواندو جنوب غرب تهران ۵
تیم ققنوس ۷ - تیم هیئت تکواندو استان تهران یک
تیم هیئت تکواندو ورامین یک - تیم هیئت تکواندو البرز ۷
تیم باشگاه ورزشی داتیس یزد ۵ - تیم هیئت تکواندو شمال شرق تهران ۳
تیم لوازم خانگی کن ۴ - تیم بنیاد گیلان ۴
تیم هیئت تکواندو استان چهارمحال و بختیاری صفر - تیم هیئت تکواندو استان گلستان ۸
تیم هیئت تکواندو شهرستان کرج ۷ - تیم هیئت تکواندو جنوب شرق یک
تیم هیئت تکواندو شهرستان بهار ۲ - تیم آینده سازان لوازم خانگی کن ۶

بهترین ها//
بهترین داور: سارا شجیع (آذربایجان غربی)
بهترین سرمربی: نرگس جرفی (هیئت تکواندو البرز)
فنی ترین بازیکن: مریم حاجی‌علیزاده (بنیاد گیلان)
بهترین سرپرست: مریم عامری (هیئت تکواندو استان گلستان)



اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار