عضو تیم ملی سابر جوانان: میزبانی ایران فرصت مناسبی بود تا با بهترین‌های جهانی پیکار کنیم/ در آینده خبرهای خوبی از ما می‌شنوید

عضو تیم ملی سابر جوانان گفت: حریفان ما در سال، ۸ مسابقه دارند ولی ما در سال حداکثر در دو مسابقه شرکت می‌کنیم.

میثم لاهوت در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص مسابقات جهانی سابر جوانان در تهران اظهار داشت: سطح مسابقات خیلی خوب بود. چهارمین دوره حضورم در این مسابقات بود قبل از این در مسابقات آسیایی شرکت کرده بودیم ولی تجربه کمی داشتیم. حریفان ما در سال، ۸ مسابقه دارند ولی ما در سال حداکثر در دو مسابقه شرکت می‌کنیم. در این دوره کشورهای قدرتمندی مثل رومانی، اسپانیا و بلاروس شرکت کرده بودند و فرصت خوبی بود تا در مقابل این حریفان قرار بگیریم.

وی در ادامه افزود: میزبانی‌ها و برگزاری مسابقات بین‌المللی در داخل کشور برای ما خوب است و بچه‌های بیشتری می‌توانند از ایران شرکت کنند و سطح مسابقات بین المللی را می‌ببیند و تجربه کسب می‌کنند.

دارنده مدال برنز تیمی مسابقات جهانی سابر جوانان تاکید کرد: میزبانی کاستی‌هایی داشت اما در مجموع شاهد مسابقات خوب و با کیفیتی بودیم.

وی یادآور شد: فدراسیون شمشیربازی در سابر بزرگسالان سرمایه‌گذاری کرده و به پایه کمتر توجه می‌کند و امیدوارم حمایت از جوانان بیشتر شود. از پیمان فخری و  باقرزاده تشکر می‌کنم که در این مدت اردوهای خوبی را تدارک دیدند. از خانواده، مربی و مسئولان تشکر می‌کنم. تیم جوانی بودیم و مدال با ارزشی کسب کردیم مطمئنا در آینده خبرهای زیادی از موفقیت‌های ما خواهید شنید.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار