گیائو: روحیه رقابت بازیکنان من کمی ناامیدکننده است/ بازی با تیم‌های بسکتبال قزاقستان و ایران برای ما اهمیت زیادی دارد

سرمربی تیم ملی بسکتبال فیلیپین گفت: کارهای زیادی برای انجام دادن باقیمانده و ما باید در ۲ بازی مهم پیش رو مقابل قزاقستان و ایران، به پیشرفت قابل قبولی برسیم.

، تیم ملی بسکتبال فیلیپین به عقیده سرمربی ۵۹ این تیم در بازی‌های تدارکاتی و آماده سازی، عملکرد ناامیدکننده‌ای داشته ولی او امیدوار است که شاگردانش خیلی زود به شرایط ایده‌آل بازگردند.

ینگ گیائو، سرمربی تیم ملی بسکتبال فیلیپین که تیمش را برای مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۱۹ چین آماده می‌کند‌، اظهار داشت: ما کارهای زیادی برای انجام دادن داریم تا برای مسابقات مهمی که در انتخابی جام جهانی داریم، آماده شویم. بازی با قزاقستان و ایران برای ما اهمیت زیادی در این پنجره انتخابی دارند.

تیم ملی فیلیپین در ۲ هفته گذشته، ۴ بازی تدارکاتی انجام داده که ۲ بازی آن مقابل اردن بوده و ۲ بازی بعدی را هم به لبنان باخته است. هر ۳ تیم فیلیپین، لبنان و اردن باید در پنجره پنجم انتخابی جام جهانی ۲۰۱۹ شرکت کنند.

گیائو پس از شکست خانگی شاگردانش مقابل لبنان گفت: روحیه رقابت بازیکنان من کمی ناامیدکننده است چون حس می‌کنم آنها می‌توانند بهتر بجنگند و تلاش کنند. با این حال من امیدوار و خوشبین هستم که می‌توانیم روز جمعه مقابل قزاقستان، عملکرد خوبی داشته باشیم.

 

تیم ملی فیلیپین در بازی‌های گذشته، شروع بد و کندی داشته ولی گیائو در تلاش است تا پیش از اینکه دیر شود،  ایرادهای بازیکنانش را برطرف کند. «جون مار فاجرادو» و «جیسون کاسترو» بازیکنانی هستند که با درخشش در لیگ به ترکیب اصلی تیم ملی فیلیپین اضافه شده‌اند؛ هر چند که نتوانستند کمکی به تیمشان در شکست ۷۴ بر ۶۸ مقابل لبنان بکنند.

سرمربی تیم ملی فیلیپین می‌گوید: عقیده من این است که فاجاردو و جیسون می‌توانند بهتر بازی کنند. کارهای زیادی برای انجام دادن باقیمانده و ما باید در ۲ بازی مهم پیش رو مقابل قزاقستان و ایران، به پیشرفت قابل قبولی برسیم.

تیم ملی فیلیپین روز جمعه ۹ آذر به مصاف قزاقستان و دوشنبه ۱۲ آذر به دیدار ایران می‌رود. هر۲ بازی در «پاسای سیتی» فیلیپین برگزار خواهد شد. گیائو هنوز اسامی ۱۲ بازیکن بازیکن نهایی خود را به صورت رسمی اعلام نکرده است ولی گفته که بازی‌های تدارکاتی، نقش مهمی در انتخاب بازیکنان نهایی تیم ملی فیلیپین داشته است.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار