فوتبال جهان| آنتونیو کونته با چلسی توافق کرد/ فسخ قرارداد برای رفتن به رئال مادرید

فوتبال جهان – آنتونیو کونته پذیرفته است قید حق و حقوقی که از چلسی طلب دارد را بزند تا سرمربی رئال مادرید شود.

، شبکه مدیاست ایتالیا مدعی شده است که آنتونیو کونته برای اینکه مسیر رسیدنش به نیمکت تیم فوتبال رئال مادرید هموار شود، حاضر است از مطالبه حقوق خود از سوی باشگاه قبلی‌اش چلسی دست بکشد.

کونته در پایان فصل گذشته از چلسی اخراج شد و جای خود را به مائوریتزیو ساری داد. او از آن زمان بیکار بوده و تمرکز خود را روی گرفتن حقوقش از چلسی (۱۰.۸ میلیون یورو) گذاشته است. در همین حال رئال مادرید با خولن لوپتگی بد نتیجه گرفته و شایعه اخراج این مرد اسپانیایی و روی کار آمدن کونته به جای او شکل گرفته است.

کونته برای رفتن به رئال مادرید باید تکلیف قرارداد قبلی‌اش با چلسی را مشخص و آن را فسخ کند و ظاهراً او آماده است که برای محقق شدن این هدف، قید حقوقی که تا پایان قراردادش با چلسی دارد را بزند تا بتواند به رئال مادرید برود.

 طبق ادعای مدیاست، کونته ۴۹ ساله و نمایندگان تیم فوتبال چلسی در دادگاهی در لندن به توافقی رسیده‌اند مبنی بر اینکه او از مطالبه حقوقش صرفنظر کند و باشگاه چلسی هم قرارداد او را فسخ کند تا بتواند جانشین لوپتگی شود.

 

در صورت شکست رئال مادرید در ال‌کلاسیکو در روز یکشنبه هفته پیش رو، این احتمال وجود دارد که لوپتگی اخراج شود و کونته جای او را بگیرد، اتفاقی که در رختکن کهکشانی‌ها مخالفانی سرسخت مانند کاپیتان سرخیو راموس و تیبو کورتوا دارد.

کورتوا در واکنش به شایعه مربیگری کونته یا ژوزه مورینیو در رئال مادرید گفت: باور نمی‌‌کنم. در رئال مادرید من تنها کسی هستم که با هر دوی آنها کار کرده است. من لندن (چلسی) را ترک کردم تا شرایطی مشابه آن زمان را تجربه نکنم، اما حالا به نظر می‌رسد که قرار است کونته بیاید و اگر او نشد مورینیو.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار