فوتبال جهان| آلگری: یوونتوس نمی‌تواند تمام بازی‌هایش را ببرد/ باید حواس‌مان به وضعیت رونالدو باشد

فوتبال جهان - ماسیمیلیانو آلگری گفت انتظار داشتن از تیم او برای بردن همه بازی‌هایش نادرست است و اینکه نمی‌تواند بیش از اندازه روی کریستیانو رونالدو فشار بیاورد.

، ماسیمیلیانو آلگری در نشست خبری پیش از بازی فردا (شنبه) تیم فوتبال یوونتوس در خانه امپولی در هفته دهم سری A به تساوی خانگی هفته گذشته تیمش مقابل جنوا اشاره کرد و گفت: شما نمی‌توانید انتظار داشته باشید که ما همه بازی‌های‌مان را ببریم. البته مقابل جنوا ما یک لحظه دچار غفلت شدیم، اما تیمم ۵۵ دقیقه فوتبالی خوب را به نمایش گذاشت. ما در اولین باری که اشتباهی کردیم، مجازات شدیم، اما چنین اتفاقی ممکن است دوباره رخ دهد. ضمن اینکه آن گلی که از جنوا خوردیم باعث شد حواس‌مان را برای بازی خارج از خانه مقابل منچستریونایتد جمع کنیم (دیداری از هفته سوم لیگ قهرمانان در اولدترافورد که یوونتوس آن را یک بر صفر برد). جنوا از اشتباه ما نهایت بهره را برد و جبران اشتباه مقابل تیم‌هایی که در لاک دفاعی فرو می‌روند، سخت است. در لیگ قهرمانان اما داستان متفاوت است. به‌هرحال ما فردا باید امپولی را شکست دهیم.

 

آلگری درباره وضعیت تیمش هم گفت: رونالدو فردا بازی خواهد کرد. بعد از این بازی باید حواس‌مان به وضعیت کریستیانو رونالدو باشد و ببینیم که آیا او نیاز دارد استراحت کند یا نه. به‌هرحال ما باید از صعود‌مان در لیگ قهرمانان اطمینان حاصل کنیم. (یوونتوس دو هفته دیگر در خانه میزبان منچستریونایتد است و با بردن آن بازی صعودش به مرحله یک هشتم نهایی را به عنوان تیم اول گروه H قطعی می‌کند). جورجو کیه‌لینی اگر آماده باشد، بازی می‌‌کند. از میان کانسلو و الکس ساندرو هم یکی از آنها استراحت خواهند کرد. دیبالا شرایط فیزیکی خوبی دارد، اما او هنوز در اوج نیست. مانژوکیچ یا خدیرا؟ مانژو هنوز بیرون است و سامی در آستانه بازگشت. اسپیناتزولا اما برمی‌گردد.

صدرنشین جدول رده‌بندی سری A فردا از ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران میهمان امپولی رده هجدهمی خواهد بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار