مجید جلالی: موفقیت پرسپولیس در آسیا معیار خوبی برای اثبات کیفیت لیگ برتر است

مجید جلالی سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: موفقیت پرسپولیس معیار و سنجش خوبی برای اثبات کیفیت لیگ برتر است.

خبرنگار از اصفهان مجید جلالی در نشست خبری پیش از بازی تیمش با ذوب‌آهن گفت: تقریبا نزدیک به یک ماه است که بازی نکرده‌ایم و سعی کردیم تمهیداتی داشته باشیم که حس مسابقه در بازیکنان بماند. فردا این ادعای من اثبات می‌شود و بازی خوب و با کیفیتی خواهد شد. امیدوارم یک بازی خوب و موفق داشته باشیم.

وی درباره عیار لیگ امسال با وجود تعطیلی‌هایی که داشته است، گفت: تعطیلی‌ها راحت نیست که شما وقفه داشته باشید و بتوانید اردوها برگزار کنید، اما وقتی که می‌بینیم اتفاقات خوبی برای فوتبال رخ می‌دهد، مشکلی وجود ندارد. بازی ما با پرسپولیس لغو شد، اما وقتی می‌بینیم که پرسپولیس توانست به فینال لیگ قهرمانان برسد، پس لغو شدن ارزشش را داشته است. درخصوص لیگ هم باید بگویم که لیگ امسال به مراتب با کیفیت‌تر از گذشته شده و مصداق این حرفم نیز تیم پرسپولیس است که از دل همین لیگ به آسیا رفته و فکر می‌کنم موفقیت این تیم معیار و سنجش خوبی برای اثبات کیفیت لیگ است.

سرمربی پیکان درخصوص شرایط ذوب آهن عنوان کرد: شرایط این تیم را بررسی کرده‌ایم و حتی بازی با سپیدرود را دیدیم. ذوب‌آهن تیم خوب و فعالی در پست‌های مختلف به ویژه کناره‌ها است و فکر می‌کنم بازی خوبی خواهد شد.

جلالی درباره عدم پخش برنامه نود گفت: نمی‌دانم چرا این اتفاق افتاده، اما باید بگویم که نود مخاطب دارد. درست است که برخی دلخوری‌ها هم از این برنامه داریم، اما در مجموع باید بگویم که نود به فوتبال ایران کمک کرده است، هر چند برخی اوقات نیز اشتباهاتی داشته است. امیدوارم این مشکلات با کدخدامنشی طرف سوم حل می‌شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار