فرامرزیان: کمک وزارت ورزش به فدراسیون‌ها هفته آینده پرداخت می‌شود/ ارز ثانویه، سقف دارد

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان از واریز بخشی از کمک این وزارتخانه به حساب فدراسیون‌ها در هفته آینده خبر داد.

و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، ژاله فرامرزیان در نشست مشترک روسای فدراسیون‌ها با وزیر و معاونان وزارت ورزش و جوانان گفت: واریز مرحله اول ۲۷ صدم درصد طبق لیست اعلامی فدراسیون‌ها پرداخت شد و از فدراسیون‌ها می‌خواهیم که اگر می‌خواهند اعلامی به هیئت‌های استانی داشته باشند از طریق وزارت ورزش صورت بگیرد. برای پرداخت مرحله دوم ۲۷ صدم درصد نیز فدراسیون‌ها تا هفته آینده لیست خود را به وزارت اعلام کنند تا طبق آن تخصیص ها داده شود. ضمن اینکه مرحله بعدی کمک‌های وزارت ورزش به فدراسیون‌ها طبق یک دوازدهم، اوایل هفته آینده پرداخت می‌شود.

وی افزود: در خصوص ارز ثانویه، بعد از چند مرحله که بانک مرکزی فقط برای حوزه ورزش انجام داد، به یک جمع بندی رسیدیم، اما این ارز سقف دارد و باید با ملاحظه و طبق اولویت‌بندی‌هایی که معاونت قهرمانی دارد، اختصاص یابد.

معاون وزیر ورزش ادامه داد: آیین‌نامه مالی و معاملاتی، هفته آینده به فدرسیون‌ها ابلاغ می‌شود و از شما می‌خواهیم هرگونه پیشنهاد و نقدی دارید به ما انعکاس دهید. وارد کردن اطلاعات در سامانه حقوق و دستمزد برای تمامی مجموعه و زیر مجموعه های وزارت ورزش جوانان الزامی است .

فرمرزیان گفت: در خصوص قانون منع بکارگیری بازنشستگان، از فدراسیون‌ها انتظار داریم هر چه سریعتر آمار و اطلاعات خود را برای همه نیروهای خود به وزارت ورزش اعلام کنند. ضمناً سامانه حسابدای تعهدی و موضوع آموزش به خزانه داران فدراسیون‌ها با کیفیت خوبی به زودی صورت خواهد گرفت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار