ادامه اتفاقات عجیب در باشگاه ملوان و وضعیت مبهم مدیریت و مربیگری قوی سپید

اتفاقات عجیب و غریبی در روزهای گذشته در باشگاه و تیم فوتبال ملوان بندر انزلی رخ داده است.

خبرنگار ورزشی ، باشگاه ملوان بندر انزلی در هفته گذشته، شاهد اتفاقات فراوانی بود. پس از شکست ۲ بر یک این تیم مقابل شهرداری ماهشهر در هفته هشتم لیگ دسته اول فوتبال و سقوط به قعر جدول لیگ یک، باشگاه ملوان اعلام کرد که امروز (پنجشنبه) جلسه هیئت مدیره باشگاه برای فرار ملوان از بحران فعلی برگزار خواهد شد. با این حال امروز خبری از جلسه نبود و نشست مذکور به فردا موکول شد.

همچنین مدیران باشگاه که تمایلی به ادامه همکاری با فرهاد پورغلامی ندارند، با پژمان نوری و مازیار زارع تماس گرفتند و گفتند که این دو بازیکن در تمرین ملوان حاضر شوند. پس از این تماس، نماینده یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه به نوری و زارع گفت که به تمرین ملوان نیایند. همین باعث شد تمرین امروز ملوانان در غیبت فرهاد پورغلامی، پژمان نوری و مازیار زارع برگزار شود و مهدی حسنی‌مقدم (دستیار پورغلامی در ملوان)، هدایت سپیدپوشان را در این تمرین بر عهده داشت.

تمرین برگزار شده امروز نیز خالی از حاشیه نبود. هواداران حاضر در تمرین از بازیکنان ملوان خواستند که به تمرین ادامه ندهند و این جلسه تمرینی نیمه‌کاره رها شد. دیگر حاشیه امروز باشگاه، استعفای محمد رفیع‌نیا از مالکیت باشگاه ملوان بود. رفیع‌نیا، پستی در فضای مجازی منتشر و اعلام کرد تا زمانی که افراد دیگری تصمیم‌گیرنده باشد، به کار خود ادامه نخواهد داد.

باید ببینیم چه اتفاقی در روزهای آینده رخ می‌دهد و شرایط مالکیتی و کادر فنی ملوان به چه سمتی پیش می‌رود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار