مرحله سوم مسابقات تکواندو گرندپری ۲۰۱۸| یعقوبی، حسینی و مردانی حریفان خود را شناختند

قرعه‌کشی اوزان ۶۸- و ۸۰+ کیلوگرم مرحله چهارم مسابقات تکواندو گرندپری ۲۰۱۸ انجام شد و سه نماینده کشورمان در روز نخست این رقابت‌ها، حریفان خود را شناختند.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مرحله چهارم مسابقات گرندپری در سال ۲۰۱۸ از ساعت ۱۱:۳۰ (به وقت تهران) فردا (جمعه - ۲۷ مهرماه) در «منچستر» انگلیس آغاز و به مدت ۳ روز ادامه خواهد داشت.

بر اساس برنامه اعلامی فردا و در روز نخست این رقابت‌ها مبارزات اوزان ۶۸- و ۸۰+ کیلوگرم انجام خواهد شد که ابوالفضل یعقوبی، میرهاشم حسینی در وزن ۶۸- کیلوگرم و سجاد مردانی در وزن ۸۰+ کیلوگرم به عنوان نخستین نمایندگان ایران به روی شیاپ‌چانگ می‌روند.

مبارزات مرحله مقدماتی از ساعت ۱۱:۳۰ تا ۱۵:۳۰ و ۱۷ تا ۲۰ (به وقت تهران) و رقابت‌‌های نیمه نهایی و فینال از ساعت ۲۱:۳۰ تا ۰۰:۳۰ پیگیری خواهد شد.

عصر امروز (پنجشنبه – ۲۶ مهرماه) قرعه‌کشی رقابت‌های روز نخست انجام و بر همین اساس رقبای یعقوبی، حسینی و مردانی در این دوره از مسابقات مشخص شدند.

ابوالفضل یعقوبی نماینده وزن ۶۸- کیلوگرم کشورمان در نخستین گام به مصاف «کنسانتینوس چمالیدیس» از یونان نایب قهرمان اروپا ۲۰۱۶ می‌رود و در صورت برتری باید رو در روی برنده مبارزه کانادا و انگلیس قرار بگیرد.

میرهاشم حسینی دیگر نماینده کشورمان در این وزن در اولین دیدار با «شوای ژائو» از چین قهرمان المپیک ریو ۲۰۱۸، قهرمان جهان ۲۰۱۷ و ... پیکار می‌کند و در ادامه به مصاف برنده دیدار فرانسه و کره‌جنوبی می‌رود. سجاد مردانی تکواندوکار وزن ۸۰+ کیلوگرم کشورمان نیز ابتدا باید با «گویلرمه سزاریو» برزیلی مبارزه کند. پس از آن به مصاف برنده دیدار اردن و قزاقستان می‌رود.

هدایت این تیم برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق به عنوان مربی است.

این رقابت ها G۴ می باشد و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۴۰، ۲۴ و ۱۴.۴ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک و همچنین پنج، سه و هزار دلار جایزه تعلق می‌گیرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار