فوتبال جهان| گونسالو ایگواین: نمی‌خواستم از یوونتوس بروم، بلکه مرا بیرون کردند!

فوتبال جهان - گونسالو ایگواین می‌گوید جدایی‌اش از بانوی پیر در تابستان امسال به خواست خودش نبوده است.

، گونسالو ایگواین که سال ۲۰۱۶ با قراردادی ۹۰ میلیون یورویی،‌ناپولی را به مقصد یوونتوس ترک کرد، تابستان امسال پس از دو سال حضور در کنار بانوی پیر از بیانکونری جدا شد. او اما می‌گوید که از مدت‌ها قبل از جدایی‌اش از بانوی پیر می‌دانست این اتفاق رخ خواهد داد.

ایگواین در گفت‌و‌گو با نشریه گاتزتا دلواسپورا اظهار داشت: از فینال کوپا ایتالیای فصل گذشته احساس کردم که دارد اتفاقاتی رخ می‌دهد و بعد هم مسئولان باشگاه کریستیانو رونالدو را آوردند. تصمیم من نبود که از یوونتوس بروم. من هر چه می‌توانستم به یوونتوس خدمت کردم و جام‌های زیادی با این تیم بردم. بعد کریستیانو رونالدو آمد و باشگاه تصمیم گرفت که تغییراتی در ترکیب تیم ایجاد کند و به همین دلیل به من گفتند که نمی‌توانم بمانم و اینکه دارند راهی پیدا می‌کنند که مرا به تیمی دیگر بفروشند. بهترین گزینه هم میلان بود.

ایگواین در پاسخ به این سؤال  که آیا در این فصل به دنبال انتقام‌گیری از بانوی پیر خواهد بود، تأکید کرد: خیر به هیچ عنوان. من هنوز هم این تیم را دوست دارم چون رفتار آنها با من بسیار خوب بود. هم‌تیمی‌های من در آنجا و هواداران با من وقعاً خوب رفتار می‌کردند اما رفتن از یوونتوس هرگز چیزی نبود که من خواسته باشم. در واقعاً همانطور که همه می‌دانند، آنها مرا از تیم بیرون انداختند، البته من بلافاصله علاقه فراوانی میلانی‌ها را احساس کردم و آنها توانستند مرا متقاعد کنند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار