نتایج دیدارهای روز اول از هفته پایانی لیگ برتر کانوپولو

روز اول از هفته پایانی لیگ برتر کانوپولوی آقایان با ادامه روند صدرنشینی باشگاه مقاومت تهران امروز در دریاچه آزادی برگزار شد.

  و  به نقل از روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، هفته پایانی لیگ برتر کانوپولو با حضور هشت تیم از امروز (چهارشنبه) در دریاچه آزادی آغاز شد و فردا به پایان می‌رسد.

بازی‌های تیم هیئت قایقرانی استان گیلان در این هفته از رقابت‌ها با نتیجه ۷ بر صفر به سود حریفان اعلام شد.

امروز در روز اول رقابت‌ها ۹ بازی انجام شد که طی آن هیئت زنجان ۸ بر ۲ از سد بازرگانی محمدنژاد گذشت، آوای شهرکرد ۶ بر ۳ آرتا صنعت کشاورز اردبیل را شکست داد، مقاومت تهران ۵ بر ۴ مرزبانی ناجا را پشت سر گذاشت، آوای شهرکرد ۷ بر ۳ اردوگاه شهید رسولی نوشهر را مغلوب کرد، آرتا صنعت کشاورز اردبیل ۶ بر ۴ هیئت زنجان را برد و مرزبانی ناجا ۵ بر ۲ اردوگاه شهید رسولی نوشهر را شکست داد.

همچنین دیدار هیئت زنجان و اردوگاه شهید رسولی نوشهر ۴ - ۴ مساوی شد، آوای شهرکرد ۲۳ بر ۲ پارسیان زاگرس کرمانشاه را مغلوب کرد و مرزبانی ناجا ۷ بر ۵ بازرگانی محمدنژاد بابلسر را از پیش رو برداشت.

در پایان روز نخست هفته پایانی لیگ برتر کانوپولو آقایان باشگاه مقاومت تهران با ۳۹ امتیاز در صدر جدول باقی ماند، آوای شهرکرد با ۳۴ امتیاز در رده دوم قرار گرفت و مرزبانی ناجا با ۲۶ امتیاز جایگاه سوم را به خود اختصاص داد. این رقابت‌ها فردا با برگزاری دیدارهای باقیمانده هفته پایانی، خاتمه پیدا خواهد کرد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار