فوتبال جهان| ژاوی هرناندس: فکر کردن به کارهای ژوزه مورینیو در رئال مادرید هنوز مو به تنم سیخ می‌کند!

فوتبال جهان - کاپیتان سابق تیم فوتبال بارسلونا در یک مستند تلویزیونی به نکات جالبی درباره رقابت این تیم با رئال مادرید اشاره کرد.

، در یک مستند تلویزیونی با عنوان «توپ را بگیر، توپ را پاس بده» که نشریه گاردین درباره بارسلونا تحت هدایت پپ گواردیولا (۲۰۰۸ تا ۲۰۱۲) ژاوی هرناندس به روزهایی اشاره می‌کند که جنگی پرالتهاب میان گواردیولا و ژوزه مورینیو، سرمربی وقت رئال مادرید در گرفت و شاید متشنج‌ترین دوره رقابت دو دشمن دیرینه ال‌کلاسیکو‌ها شکل گرفت.

کینه مورینیو از بارسلونایی‌ها، همان تیمی که در آن به عنوان مترجم سر بابی رابسون کار می‌کرد، در سوپرجام اسپانیا در سال ۲۰۱۱ به اوج خود رسید وقتی که او شخصاً در درگیری پایان بازی شرکت و انگشت خود را در چشم تیتو ویلانووا، سرمربی سابق آبی‌و‌اناری‌ها فرو کرد.

ژاوی هرناندس در قسمتی از این مستند می‌گوید: مورینیو با کارهایش واقعاً حرص همه را درآورده بود. او کاری کرده بود که حتی اعضای باشگاه بارسلونا از پپ گواردیولا می‌خواستند که به کارهای او واکنشی نشان دهند. هنوز هم که هنوز است وقتی به آن موقع فکر می‌کنم مو به تنم سیخ می‌شوم.

ژاوی در بخشی دیگر از این مستند درباره فلسفه بازی بارسلونا می‌گوید: این نتیجه نبود که ما را مجاب می‌کرد به شیوه‌ای خاص بازی کنیم. ما به شیوه خودمان بازی می‌کردیم و نتیجه هم از راه می‌رسید.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار