فوتبال جهان| سرمربی آرژانتین: مقابل برزیل هر کاری می‌شد انجام دادیم/ گرفتن نتیجه برای ما مهمترین چیز نبود

فوتبال جهان - سرمربی تیم ملی آرژانتین با وجود شکست شاگردان مقابل تیم ملی برزیل از آنها دفاع کرد.

، در مصاف دوستانه رقبای دیرینه فوتبال آمریکا لاتین، برزیل و آرژانتین که شب گذشته برگزار شد این برزیلی‌ها بودند که آرژانتین بدون لیونل مسی را با یک گل شکست دادند.

لیونل اسکالونی، سرمربی موقت تیم ملی آرژانتین که پس از جام جهانی ۲۰۱۸ جانشین خورخه سامپائولی شد، در نشست خبری پس از بازی، در تحلیل مسابقه به خبرنگاران گفت: برای ما نتیجه بازی در درجه دوم اهمیت قرار داشت. نمی‌خواهم تناقض‌گویی کنم. روز قبل از بازی هم گفتم که نتیجه برای ما مهمترین فاکتور نیست و باز هم همین را می‌گویم چون ما دنبال چیز دیگری بودیم اما منکر این نمی‌شوم که باختن در این بازی به این شیوه دردناک بود.

اسکالونی ادامه داد: ما می‌‌خواستیم یک بازی زیبا را ارائه کنیم. بعد از ۹۰ دقیقه بازی بهتر بود که مسابقه با نتیجه مساوی به پایان می‌رسید اما اینطور نشد. با این حال بازی باز هم نکات مثبت فراوانی داشت. ما شانه به شانه برزیل بازی کردیم، تیمی که از نظر آماده‌سازی و هماهنگی در سطح بسیار بالاتری از ما قرار دارد. باخت با دریافت گلی در دقیقه آخر بازی دردناک است به خصوص که تماشای عملکردی که بازیکنانم ارائه کردند مهیج بود. ما امروز هر آنچه از دست‌مان برمی‌آمد را انجام دادیم و با این بازی نشان دادیم که آماده رقابت با هر تیمی در دنیا را داریم.

سرمربی موقت آلبی‌سلسته ادامه داد: در هیچ مقطعی از بازی به اینکه باید به کسب تساوی قناعت کنیم فکر نکردیم. بازی‌مان نکات مثبت فراوانی داشت به خصوص که در این مسابقه بازیکنان زیادی بودند که اولین سوپرکلاسیکوی‌شان را تجربه می‌کردند و نشان دادند که برای چنین بازی‌های مهمی آماده‌اند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار