فوتبال جهان| یواخیم‌لو: پنالتی فرانسه درست نبود/ پاداش بازی خوب‌مان را نگرفتیم

فوتبال جهان – یواخیم لو معتقد است میلوراد ماژیچ، داور دیدار فرانسه و آلمان، به نادرستی یک پنالتی به سود خروس‌ها گرفته است.

، یواخیم لو که شاگردانش شب گذشته (سه‌شنبه) در چارچوب لیگ‌ ملت‌های اروپا مقابل میزبان خود، تیم ملی فرانسه تن به شکست ۲ بر یک دادند تا روند ناکامی‌های آنها ادامه پیدا کند، در خصوص پنالتی که داور به سود فرانسه اعلام کرد و در دقیقه ۸۰ توسط آنتوان گریزمان به گل تبدیل شد، به شبکه تلویزیونی «ARD» آلمان گفت: به نظرم من - صحنه تکل زدن متس هوملس که باعث بر هم خوردن تعادل بلز ماتویدی شد - پنالتی نبود. هوملس تماسی با ماتویدی نداشت.

وی  در ادامه اظهار داشت: ما با قهرمان جهان بازی پایاپایی را ارائه دادیم و حتی می‌توانستیم در نیمه اول به گل دوم برسیم. متأسفانه ما پاداش بازی خوب‌مان را نتوانستیم بگیریم. اگر کمی هوشیارتر بودیم، می‌توانستیم به گل دوم برسیم و پیروز میدان شویم. فرانسه نتوانست از عهده فشاری که ما در نیمه اول به آنها وارد کردیم، کنار بیاید. فرانسه موقعیت کمی نصیبش شد و ما در جریان بازی راه‌حل‌هایی برای مهار آنها پیدا کردیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان در بخش دیگری از صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: پس از بازی با هلند مشخص بود که باید تغییراتی به وجود بیاوریم. اگر به دنبال موفقیت دائمی هستید، باید ترکیبی از بازیکنان باتجربه و جوان را مورد استفاده قرار دهید. بازیکنان باتجربه هم البته نباید فراموش کنند که باید چطور بازی کنند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار