سردار آزمون: کی‌روش هم دوست دارد با تیم‌های بزرگ بازی کنیم/ می‌توانیم آسیا را تکان دهیم

سردار آزمون، مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان گفت که این تیم، کادر فنی و بازیکنان خوبی در اختیار دارد و می‌تواند آسیا را تکان دهد.

، سردار آزمون پس از پیروزی ۲ بر یک تیم ملی فوتبال ایران مقابل بولیوی در دیداری دوستانه اظهار داشت: خیلی خوشحالم که دوباره در این جمع حضور دارم و این باعث افتخار من است. همیشه با تمام وجودم برای بازی در تیم ملی می‌آیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا اعضای تیم ملی برای قهرمانی جام ملت‌های آسیا تلاش می‌کنند یا خیر، تصریح کرد: صددرصد هدف ما قهرمانی است. اگر در دوره گذشته اتفاقات بد با آن داور (داور دیدار ایران - عراق در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹) رخ نمی‌داد، می‌توانستیم برای قهرمانی بجنگیم. فقط مسئولان باید به ما کمک کنند و حاشیه‌ها کم شود. در این صورت ما نیز با آرامش پیش می‌رویم تا بهترین نتایج را پس از چند سال برای مردم کسب کنیم. مربی و کادر فنی خیلی خوب و قوی و بازیکنان بااستعدادی داریم و می‌توانیم آسیا را تکان بدهیم.

مهاجم تیم ملی کشورمان در این باره که این تیم بهتر است با تیم‌هایی در سطح بولیوی بازی کند یا تیم‌های بزرگ جهان، خاطرنشان کرد: قطعاً کی‌روش نیز دوست دارد با تیم‌های بزرگ بازی کنیم، اما باید ببینیم آیا آن تیم‌ها نیز حاضر هستند با ما بازی کنند یا خیر. در این زمینه باید از فدراسیون فوتبال سؤال کنیم. بازیکنان تیم ملی نیز دوست دارند این اتفاق بیفتد، چون آنها  نیز تجربه خیلی خوبی به دست می‌آورند و امیدوارم این اتفاق بیفتد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار