حاشیه دیدار ایران - بولیوی| داوران کویتی به دنبال اینترنت/ احتمال حضور بانوان در بازی پرسپولیس- السد

با اعلام مشاور فرهنگی فدراسیون فوتبال احتمال حضور بانوان در ورزشگاه آزادی برای تماشای دیدار پرسپولیس با السد قطر وجود دارد.

خبرنگار ورزشی ,  تیم ملی فوتبال ایران در راستای آماده‌سازی خود برای حضور در جام ملت‌های آسیا- ۲۰۱۹ امارات از ساعت ۱۹:۳۰ امشب (سه شنبه) در دیداری تدارکاتی در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم ملی فوتبال بولیوی خواهد رفت.

* مجری و گوینده خانم رادیو که در ورزشگاه آزادی حاضر شده با اجرای برنامه خود در ورزشگاه شور و حال خاصی برای هواداران تیم ملی ایجاده کرده است. این مجری خانم در صحبت‌هایش اعلام کرد؛ کی‌روش در صورت برد مقابل بولیوی پنجاهمین برد خود را با تیم ملی فوتبال ایران کسب خواهد کرد.

* حسن کریمی مدیرعامل سازمان توسعه و تجهیز اماکن ورزشی در ورزشگاه حضور دارد.

* غلامحسین زمان ‌آبادی مشاور فرهنگی رئیس فدراسیون فوتبال به خبرنگاران گفت: خبرنگاران خانم هم برای پوشش خبری این دیدار در ورزشگاه آزادی حضور خواهند داشت. به احتمال فراوان در بازی پرسپولیس مقابل السد در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا هواداران بانوان همانند بازی امروز برای تماشای بازی در ورزشگاه حاضر خواهند شد.

* داوران کویتی این دیدار از مسئولان ورزشگاه درخواست کردند اینترنت در اختیار آنها قرار دهند.

* بازیکنان بولیوی در فاصله یک ساعت تا آغاز بازی وارد زمین شدند و بدن‌های‌شان را گرم کردند.

* رفته به رفته بر تعداد هواداران حاضر در ورزشگاه افزوده می‌شود و حدود ۳ هزار هوادار در ورزشگاه حضور دارند. همچنین تعدادی از تماشاگران بانو نیز روی سکو‌ها حضور دارند.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار