نتایج روز نخست مسابقات فوتسال جام ولایت

اولین دوره مسابقات فوتسال اهالی رسانه‌ها با عنوان «جام ولایت» به همت انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران ایران و مشارکت بانک ملت و همکاری فرهنگسرای رسانه آغاز شد.

و به نقل از روابط عمومی انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران ایران، محمد عزیزی دبیر اجرایی مسابقات فوتسال جام ولایت گفت:  اولین دوره مسابقات فوتسال اهالی رسانه با عنوان «جام ولایت» به همت انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران ایران و مشارکت بانک ملت با حضور مدیران کل بانک ملت و رئیس انجمن صنفی خبرنگاران و رئیس فرهنگسرای رسانه و سایر مدیران رسانه در مجموعه فرهنگی، هنری، ورزشی فرهنگسرای رسانه رسماً افتتاح و آغاز به کار کرد.

وی ادامه داد: در اولین روز مسابقات تیم‌های بانک ملت، شبکه ۳ (برنامه ۹۰)، خبر ورزشی، تسنیم، نبأپرس، فرهنگسرای رسانه، نفحات نیوز، فرهیختگان، فصلنامه عکاسی، مرندیان، انجمن مدیران رسانه، شبکه‌های مجازی صدا و سیما، فوتسال ایران با هم به رقابت پرداختند.

نتایج روز اول مسابقات «جام ولایت» به شرح زیر است:

دبیر اجرایی این مسابقات گفت: با توجه به اینکه جام ولایت یکی از جام‌های فوتسال اهالی رسانه است، با مشارکت حداکثری رسانه‌ها مواجه شده و حدود ۴۸ تیم از رسانه‌های مختلف متقاضی شرکت در جام ولایت بودند. از طرفی در روز قرعه‌کشی ۴۰ تیم شرکت کردند که بعد از مراسم پیگیری‌های متعددی جهت ارسال لیست رسمی و معرفی‌نامه به همراه مدارک مورد تأیید ستاد برگزاری مسابقات فوتسال جام ولایت، متأسفانه برخی از رسانه‌ها یا به علت مشغله یا کمبود بازیکن سازمانی و برنامه‌های مختلف رسانه‌ای موفق به ارسال مدارک نشدند و عملاً از لیست اصلی هشت تیم حذف شده و هشت تیم ذخیره متقاضی شرکت جایگزین آنها شدند.

وی گفت: با توجه به دعوت رسمی و فراخوان از تمامی رسانه به ویژه شبکه‌های صداوسیما اعم از شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی جهت حضور و شرکت در این دوره از مسابقات تا آخرین زمان قبل از شروع رقابت‌ها پیگیری‌های لازم صورت گرفت و برخی از شبکه‌ها تیم‌های خود را به صورت تلفیقی از چند برنامه تلویزیونی زیر مجموعه شبکه رسمی خود به عنوان تیم رسمی حاضر در مسابقات تأیید کردند که این برنامه‌ها متشکل از برنامه‌های تلویزیونی بدون تیتر، نود و برخی برنامه‌های دیگر بوده است. در اینجا جا دارد از تمامی مدیران شبکه‌های تلویزیونی تشکر کنم که با حمایت و فراهم کردن شرایط حضور خبرنگاران و مجریان و گزارشگران پر مشغله خود را فراهم کردند تا در مسابقات جام ولایت شرکت کنند و با این حضور پررنگ رسانه‌های رسمی جام ولایت را وزین‌تر کردند.

عزیزی خاطر نشان کرد: متأسفانه عده‌ای از خبرنگاران رسانه‌ها به نقل از من مطالبی را عنوان و تیتر کردند که نه توسط بنده مطرح شده و نه بنده با رسانه و خبرنگاری مصاحبه و گفت‌وگویی کرده‌ام و با تیتر خبری نادرست و کذب خبری را منتشر کرده‌اند.

وی یادآور شد: دوره مقدماتی مسابقات طی ۱۰ روز به آدرس : تهران – پاسداران – خیابان شهید گلی نبی – خیابان شهید ناطق نوری – میدان قبا – فرهنگسرای رسانه برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار