فوتبال جهان| لوکا مودریچ: رئالی‌ها فکر می‌کردند کریستیانو رونالدو می‌ماند

فوتبال جهان - لوکا مودریچ اعتراف کرد که اعضای تیم رئال مادرید انتظار جدا شدن کریستیانو رونالدو را نداشته‌اند.

، لوکا مودریچ می‌گوید جدا شدن کریستیانو رونالدو از رئال مادرید به نظر او و برخی دیگر از هم‌تیمی‌هایش آنقدر غیرمحتمل بوده است که بر سر آن شرط‌بندی کرده‌اند.

رونالدو تابستان امسال با قراردادی ۱۱۷ میلیون یورویی رئال مادرید را پس از ۹ سال ترک کرد و به یوونتوس پیوست، موردی که یکی از عجیب‌ترین اتفاقات چند سال اخیر دنیای فوتبال بوده است.

مودریچ در مصاحبه‌ای با نشریه فرانس فوتبال گفت: من نه انتظار رفتن زین‌الدین زیدان را داشتم، نه کریستیانو رونالدو را. در حقیقت اولین باری که شایعاتی درباره رفتن رونالدو منتشر شدند، ما بازیکنان میان خودمان شرط بستیم که او نمی‌رود، چون مطمئن بودیم که در رئال مادرید می‌ماند، اما خب هر بازیکنی در زندگی‌اش حق انتخاب دارد.

 

مودریچ امسال بازیکن سال فیفا و یوفا شد و جزو کاندیداهای بردن توپ طلای فرانسه فوتبال هم هست. او ادامه داد: من آدمی نسبتاً خجالتی و کم حرف هم و راستش را بخواهید خیلی دوست ندارم که در کانون توجه رسانه‌ها باشم. نمی‌خواهم بیشتر از این وارد این مبحث شوم. دنیای اطراف من همان‌طور که هست، برازنده من است. رونالود در سطحی دیگر فوتبال بازی می‌کند و طبیعی است که توجه رسانه‌ها بود بیشتر باشد. من اما طرفدار سادگی هستم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار