حضور تیم دانشگاه آزاد در لیگ اسکیت

جلسه رئیس فدراسیون اسکیت با مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه آزاد برگزار شد.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون اسکیت، در راستای همکاری فدراسیون اسکیت و دانشگاه آزاداسلامی جلسه‌ای با حضور بهمن محمدرضایی رئیس فدراسیون و کمال جوانمرد مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه آزاداسلامی برگزار شد.

در این جلسه درخصوص همکاری دوجانبه بین دانشگاه آزاداسلامی و فدراسیون اسکیت بحث و تبادل نظر شد. همچنین قرار شد مسابقات قهرمانی کشور اسکیت دانشجویان دانشگاه آزاداسلامی با همکاری فدراسیون اسکیت و اداره کل تربیت بدنی دانشگاه آزاداسلامی در تاریخ ۱۶ آذرماه به مناسبت روز دانشجو به میزبانی استان بوشهر و در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شود. در حال حاضر دو رشته اسکیت سرعت و اسکیت فری استایل بعنوان پایلوت برای این مسابقات انتخاب شده است.

از دیگر تصمیمات این جلسه درخصوص حضور تیم‌های اسکیت دانشجویان دانشگاه آزاداسلامی در مسابقات لیگ کشوری سال ۹۷ در رشته‌های اسکیت فری استایل، اسکیت سرعت، اسکیت اینلاین هاکی و اسکیت رولبال در مسابقات لیگ کشوری ۱۳۹۸بود. همچنین صحبت‌هایی مبنی بر حضور تیم‌های دانشگاه آزاداسلامی به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران در مسابقات جهانی دانشجویان به عمل آمد و قرار شد رشته اسکیت به عنوان یکی از رشته‌های پایه و پرمدال، تحت پوشش و حمایت اداره کل تربیت بدنی دانشگاه آزاداسلامی قرار بگیرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار