فوتبال جهان|راموس: واکنش مثبتی به ۳ گل‌خورده داشتیم/ انگلیس حریفی در کلاس جهانی است

فوتبال جهان - سرخیو راموس، مدافع تیم ملی فوتبال اسپانیا از انگلیس به عنوان حریفی در سطح کلاس جهانی یاد کرد.

، سرخیو راموس که در جریان شکست ۳ بر ۲ خانگی شب گذشته (دوشنبه) تیم ملی فوتبال اسپانیا مقابل انگلیس در چارچوب لیگ ملت‌های اروپا در دقیقه ۷+۹۰ گل دوم تیمش را به ثمر رساند، پس از این بازی به شبکه تلویزیونی «تله دیپورته» اسپانیا گفت: انگلیس حریفی در سطح کلاس جهانی است و بازیکنان خیلی خطرناکی دارد. ما مانند انگلیس زمان زیادی برای به ثمر رساندن سه گل داشتیم و نکته مثبت واکنش مثبت ما به سه گل‌خورده بود.

این اولین شکست خانگی تیم ملی اسپانیا از سال ۲۰۰۳ بود. به این ترتیب روند شکست‌ناپذیری قهرمان جام جهانی ۲۰۱۰ پس از ۳۸ بازی به پایان رسید. این همچنین اولین شکست خانگی ماتادورها پس از سال ۱۹۸۷ مقابل انگلیس بود. در کنار اینها لوئیس انریکه که در ماه جولای هدایت اسپانیا را برعهده گرفت، اولین شکست را با این تیم تجربه کرد.

مدافع اسپانیا در بخش دیگری از صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: زیبایی فوتبال همین است که به شما این فرصت را می‌دهد تا اوضاع را تغییر دهید. ما نیمه اول جنگیدیم و در نهایت واکنش‌مان مثبت بود. باید از شهر سویا که جای فوق‌العاده‌ای برای بازی کردن است، تشکر کنم و متأسفیم که نتوانستیم پاسخ محبت هواداران را بدهیم. امیدوارم مردم به این تیم باور داشته باشند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار