اکبر احدی: برای من تفاوتی ندارد چه کسی نایب رئیس فدراسیون بوکس باشد/ عنقایی را به داوری معرفی کردم

اکبر احدی، سرمربی تیم ملی بوکس گفت: برای من تفاوتی ندارد چه کسی نایب رئیس فدراسیون بوکس باشد و امیدوارم هر کسی توانایی بیشتری دارد جلو بیاید.

اکبر احدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص دور جدید تمرینات تیم ملی بوکس اظهار داشت: تمرینات تیم ملی از روز جمعه ۲۷ مهرماه با حضور ۱۸ بوکسور به مدت ۱۵ روز در مجموعه ورزشی انقلاب آغاز شد. در حال حاضر تمام هم و غم ما برگزاری مسابقات قهرمانی کشور است. ابتدا قرار بود این مسابقات در آبان ماه برگزار شود اما با تغییر تاریخ قرار است از ۱۰ آذرماه در خوزستان برگزار شود تا شاکله و بدنه تیم ملی در این مسابقات بسته شود.

وی در خصوص بحث مدیر تیم‌های ملی و احتمال عدم تفویض اختیارات ثوری به گزینه دیگر عنوان کرد: در آخرین جلسه شورای فنی همه اعضا متفق‌القول اعتقاد داشتند ثوری مدیرفنی باشد. در حال حاضر نیز واقعا اطلاعی در این زمینه ندارم.

سرمربی تیم ملی بوکس در خصوص  اینکه گفته می‌شود او در حال تلاش برای حضور عنقایی به عنوان نایب رئیس فدراسیون بوکس است، گفت:  در دوره سرپرستی افشین داوری، حسین عنقایی را به او معرفی کردم و عنقایی هزینه اردوها، هتل و جوایز بچه‌ها را پرداخت کرد. بعد از اینکه ثوری به عنوان رئیس فدراسیون بوکس انتخاب شد، داوری،  عنقایی را به ثوری معرفی و اعلام کرد می تواند به فدراسیون کمک کند.

اکبر احدی تاکید کرد: از همان زمان این دو نفر با هم ارتباط برقرار کردند و قول و قرارهایی گذاشتند اما من دیگر هیچ اطلاعی در این خصوص ندارم. اینکه گفته می‌شود عنقایی گزینه نایب رئیسی فدراسیون بوکس است به من هیچ ارتباطی ندارد و تنها من او را به داوری و داوری به ثوری معرفی کرد.

وی در خصوص اینکه گفته می‌شود او با حضور سیامک صالحی به عنوان نایب رئیس فدراسیون بوکس مخالف است، گفت: من تا به حال نه سیامک صالحی را دیدم و نه می‌شناسم و تنها می‌دانم رئیس هیئت بوکس استان خوزستان است. اگر ایشان مدیر توانمندی است و می‌تواند به بوکس کمک کند از حضور او استقبال می‌کنم. برای من تفاوتی ندارد او یا عنقایی نایب رئیس فدراسیون بوکس شود و فقط امیدوارم هر کسی توانایی بیشتری دارد و می تواند مثمرثمرتر باشد جلو بیاید تا قوت قلبی برای بوکس باشد.

 

 

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار