سیما صدیقی: تیم والیبال پارسه هنوز طلب‌های‌مان را نداده است

سیما صدیقی، سرمربی تیم والیبال بانوان پارسه گفت: پس از گذشت دوسال هنوز تیم پارسه طلب‌های مان را پرداخت نکرده است.

سیما صدیقی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی اظهار داشت: از دو سال پیش در لیگ والیبال بانوان دیگر حضور ندارم. این در حالی است که نزدیک به ۲۰ سال با تیم‌های مختلف همکاری داشتم و سال‌ها در لیگ بانوان فعالیت داشت.در طی این سال‌ها نیز با تیم‌های خوب و عنوان‌دار همکاری داشتم‌.

وی افزود: پس از منحل شدن تیم گاز و جایگزینی تیم پارسه با مشکلات بسیاری روبرو شدم که ترجیح می‌دهم دیگر در لیگ نباشم. تیم پارسه به تمام معنا شرایط کار را برای کادرفنی و بازیکنان دشوار کرده بود.

سرمربی پیشین تیم امید بانوان ادامه داد: زمانی که بدانم کارم به هدفی نمی‌رسد آن را انجام نمی‌دهم. دوست ندارم عده‌ای دیگر را هم بلا تکلیف نگه دارم. بازیکنان به این امید که در لیگ حضور دارند و بازی می‌کنند و درآمدی به دست می‌آورند با این تیم قرارداد بستند اما مسئولان تیم پارسه به رغم پیگیری‌های مداومی که داشتیم طلب‌هایمان را پرداخت نکرد. مسئولان این تیم با آبروی ما بازی کردند. با اسم ما برای بازیکنان لباس تهیه کردند اما هزینه لباس‌ها را نیز پرداخت نکرده‌اند.

صدیقی یادآورشد: زمانی که می‌بینم تیم‌ها وارد لیگ می‌شوند اما مسئولان تیم  به تعهدات خود پایبند نیستند و در نهایت به منحل شدن تیم می‌انجامد ترجیح می‌دهم از همان ابتدا همکاری نداشته باشم.

وی تصریح کرد: مشکل برسر نحوه قراردادها نیست. قراردادهای منعقد شده بانوان نیز به مانند مردان براساس قراردادهای فدراسیون است. با این تفاوت که مبلغ قراردادهای مردان بسیار بالاست و رقم قرارداد بانوان کم. بازیکن تیم مردان زمانی که ۶۰۰ میلیون تومان قرارداد می‌بندد در صورت ایجاد مشکل توانایی پرداخت حق الوکاله وکیل برای رسیدن به قراردادش را دارد. اما در تیم بانوان با این قراردادها چه گونه وکیل بگیرند تا به طلب‌هایشان برسند.

سیما صدیقی گفت: آنچه برای من مهم است رشد و توسعه والیبال بانوان و شنیدن خبرهای خوش درباره والیبال بانوان است. امیدوارم لیگ امسال بانوان بدون مشکل برگزارشود وهیچ تیمی در ادامه راه نماند.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار