جلسه هماهنگی روسای فدراسیون ورزش‌های دانشگاهی و تیراندازی با کمان برگزار شد

رئیس فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی با رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان در خصوص نحوه اعزام تیم دانشجویان به رقابت‌های سی امین یونیورسیاد دانشجویان جهان دیدار و گفت‌وگو کردند.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، به منظور هماهنگی لازم در خصوص اعزام تیم ملی تیراندازی باکمان دانشجویان برای شرکت در رقابت‌های سی امین یونیورسیاد دانشجویان جهان محمدرضا دهخدا رئیس فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی با شعبانی‌بهار رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان به همراه بشیریان دبیر کل،کریمی مسئول کمیته فنی، مسابقات و مرادی مدیر روابط عمومی فدراسیون دانشگاهی و نجار مدیر تیم‌های ملی فدراسیون تیراندازی با کمان دیدار و گفت‌وگو کردند .

در ابتدا دهخدا ضمن تشکر از برگزاری این جلسه گفت: تیراندازی با کمان برای اولین بار از این دوره جزو رشته‌های ثابت یونیورسیاد شده است، به همین منظور قصد داریم با حمایت فدراسیون، کمانداران دانشجو را هم به این رقابت‌ها اعزام کنیم تا با شرکت دانشجویان در این رقابت‌ها زمینه توجه بیشتر دانشجویان به این رشته فراهم گردد.

در ادامه شعبانی‌بهار ضمن تشکر از تصمیم فدراسیون دانشگاهی برای حضور تیم ملی تیراندازی با کمان دانشجویان برای شرکت در یونیورسیاد گفت: این فدراسیون آمادگی خود را در حمایت از تیم دانشجویان اعلام می‌دارد و امیدوارم با همکاری دو فدراسیون یک تیم منسجم با این رقابت‌ها اعزام و نتایج خوبی به دست بیاوریم.

بنابراین گزارش در این نشست در خصوص اردوهای آمادگی و تعداد نفرات اعزامی به یونیورسیاد تابستانی دانشجویان، کادر فنی بحث و تبادل نظر شد و مقرر شد در مسابقات اوپن فدراسیون که آخر هفته برگزار می‌شود دانشجویان شرکت کننده شناسایی و آذر ماه مسابقات انتخابی دانشجویان برگزار شود.

سی امین دوره یونیورسیاد تابستانی دانشجویان جهان ۱۲ لغایت ۲۳ تیرماه ماه سال آینده در شهر ناپل کشور ایتالیا برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار