پتروشیمی پول کشتی‌گیر خارجی‌اش را پرداخت کرد

تیم پتروشیمی بهشهر پول آلن گوگایف روس را به حساب فدراسیون کشتی واریز کرد تا در اختیار این کشتی‌گیر روس قرار بگیرد.

خبرنگار ورزشی ، در هفته پایانی دور برگشت لیگ برتر آزاد، کمیته لیگ به دلیل عدم پرداخت هزینه‌های استفاده از کشتی‌گیر خارجی، به تیم پتروشیمی اجازه وزن‌کشی نداد. این تیم باید پیش از استفاده از آلن گوگایف روس، درصدی را به اتحادیه جهانی و همچنین فدراسیون کشتی روسیه پرداخت می‌کرد.

بعد از ممانعت از وزن‌کشی پتروشیمی، این تیم به دلیل اینکه نتوانسته از کشتی‌گیر خارجی‌اش استفاده کند، پول این آزادکار را نیز پرداخت نکرد اما فدراسیون کشتی اعلام کرد که با توجه به اینکه گوگایف به بهشهر آمده و وزن هم کم کرد که برای این تیم روی تشک برود اما به دلیل عدم فراهم کردن شرایط مسابقه از سوی پتروشیمی، نتوانست کشتی بگیرد، بنابراین‌ باید حق و حقوقش پرداخت شود.

در همین رابطه مدیرعامل پتروشیمی هم تاکید کرد که قصد ایجاد مشکل برای فدراسیون کشتی را ندارد و این پول را پرداخت خواهند کرد. روز گذشته (دوشنبه) بهشهری‌ها ۴ هزار دلار به حساب فدراسیون واریز کردند تا در اختیار آلن گوگایف روس قرار بگیرد.

این در حالی است که باید استعلام شود که با توجه به کشتی نگرفتن گوگایف برای پتروشیمی، آیا باید درصد اتحادیه جهانی و فدراسیون کشتی روسیه نیز پرداخت شود یا نه. چراکه دلیل ممانعت از انجام وزن‌کشی برای این تیم، عدم پرداخت این مبالغ بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار