فوتبال جهان| ساوت‌گیت: بازیکنانم باید به عملکرد فوق‌العاده‌شان مقابل اسپانیا افتخار کنند

فوتبال جهان - گرث ساوت‌گیت از عملکرد شاگردانش برابر اسپانیا در لیگ ملت‌های اروپا ابراز رضایت کرد.

،‌ گرث ساوت‌گیت که شاگردانش شب گذشته (دوشنبه) در چارچوب لیگ‌ ملت‌های اروپا در خانه اسپانیا به برتری ۳ بر ۲ دست یافتند تا به صعود به دور بعد این رقابت‌ها امیدوار شوند، پس از این بازی به شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورتس» گفت: بازیکنانم باید به عملکرد فوق‌العاده‌شان افتخار کنند.

وی افزود: ما با بازیکنان خط حمله‌مان پیش از آغاز بازی صحبت کردیم و به آنها یادآوری کردیم که می‌توانند چه تهدیدی برای حریف باشند. هر سه مهاجم ما فوق‌العاده بودند و مشکلاتی را برای مدافعان اسپانیا به وجود آوردند و تهدید فوق‌العاده‌ای برای حریف بودند.

سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس در ادامه اظهار داشت: سپس بسته به دیگر بازیکنان تیم داشت که بیایند و بازی معمول خود را به نمایش بگذارند و جسور باشند و باید بگویم که عالی کار کردیم. ترکیب ۳-۳-۴ این اجازه را به ما داد که بهتر به حریف فشار بیاوریم، اما در عین‌حال هم نیاز به بازیکنانی داشتیم که تحت‌فشار توپ را بگیرند.

ساوت‌گیت در پایان خاطرنشان کرد: ما توانستیم پس از خروج از فشار اولیه آنها، حملاتی تهدیدآمیز روی دروازه آنها خلق کردیم. ضربات آخر ما عالی بود. خوشحالم و باید به ساخت تیم ادامه بدهیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار