حبیبی: پیش‌بینی مسابقات امسال کار دشواری است، همه تیم‌ها مستأصل هستند/ فشار بیشتر روی فدراسیون بود نه کشتی‌گیر

حبیبی، سرپرست تیم ملی کشتی آزاد گفت: تلاش مربیان این بود که تا جای ممکن بحث‌های مربوط به اعزام تیم ناقص به جهانی، به بدنه تیم منتقل نشود.

هادی حبیبی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد آخرین وضعیت آزادکاران در آستانه اعزام به مسابقات جهانی بوداپست اظهار داشت: خوشبختانه جز آسیب‌دیدگی‌ها کوچک که جزئی از ورزش قهرمانی‌ است، هیچ‌کدام از نفرات اعزامی به جهانی ۲۰۱۸ با این مشکل مواجه نیستند. روزهای آخر تمرینات را پشت سر می‌گذاریم و همه رفته رفته برای حضور در یک رویداد سنگین آماده می‌شوند.

هادی حبیبی با اشاره به اینکه کادرفنی تیم ملی تلاش کرده بحث‌های مربوط به اعزام تیم ناقص به جهانی پیش رو، بر روحیه ملی‌پوشان تاثیر منفی نگذارد، تصریح کرد: تلاش مربیان این بود که تا جای ممکن این بحث‌ها به بدنه تیم منتقل نشود. در همین رابطه فدراسیون کشتی هم چند روز پیش بیانیه‌ای داد مبنی بر اینکه اگر شده از اطرافیان تیم مثل پزشک و مربی و... بزند، تیم را با ترکیب کامل به بوداپست اعزام می‌کند. درواقع فشار اصلی روی خود فدراسیون بود. بچه‌ها در این مدت تلاش زیادی در تمرینات داشتند و حالا بعد از آن فراز و نشیب‌ها و لغو چند تورنمنت تدارکاتی، تیم به اوج رسیده است. امیدوارم بتوانیم بهترین نتایج را در بوداپست رقم بزنیم.

قهرمان سابق تیم ملی کشتی آزاد خاطرنشان ساخت: امسال برای اولین بار است که مسابقات بعد از مدت‌ها، در ۱۰ وزن برگزار می‌شود و کشتی‌گیران هم باید صبح روز مسابقه وزن‌کشی کنند به همین دلیل واقعا نتیجه و تعداد مدالی که کسب خواهیم کرد اصلا قابل‌پیش‌بینی نیست. به نظر من پیش‌بینی‌ مدال را بهتر است از سرمربی تیم بپرسید. حتی روس‌ها هم که سال‌های گذشته ۴تا ۵ مدال را برای خودشان پیش‌بینی می‌کردند، حالا گفته‌اند ۲-۳ مدال می‌گیریم. درواقع همه فعلا مستأصل هستند و واقعا نمی‌دانند مسابقات امسال به چه شکلی خواهد بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار