برگزاری طرح سراسری ایستگاه رایگان تندرستی در هفته تربیت‌بدنی

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی از اجرای طرح بزرگ و سراسری ایستگاه رایگان تندرستی توسط این فدراسیون در هفته تربیت بدنی و ورزش خبر داد.

و به نقل از پایگاه خبری تحلیل پزشکی ورزشی ایران، دکتر غلامرضا نوروزی با اشاره به اینکه هفته تربیت بدنی امسال از طرف وزارت ورزش و جوانان «چهل سال ورزش، چهل سال افتخار» نامگذاری شده است، گفت: طبیعی است که در این هفته مجموعه ورزش کشور اعم از بدنه ورزش قهرمانی و همگانی ضمن تشریح دستاوردهای خود، ویژه برنامه هایی را به منظور بسط و اشاعه ورزش همگانی نیز خواهند داشت و در همین راستا فدراسیون پزشکی ورزشی نیز به عنوان متولی سلامت ورزش کشور طرح سراسری ایستگاه رایگان تندرستی را با شعار «فدراسیون پزشکی ورزشی؛ پشتیبان ورزش قهرمانی- سلامت همگانی» اجرا می کند.

وی افزود: به همین منظور همزمان با آغاز هفته تربیت بدنی و ورزش و  طی روزهای ۲۶ و ۲۷ مهرماه(پنجشنبه و جمعه) در تمامی مراکز استان‌ها و تهران  دست‌کم  در دو مکان ورزشی پرتردد توسط مجموعه ستادی و استانی فدراسیون پزشکی ورزشی غرفه های تندرستی برپا شده و خدماتی همچون مشاوره روان شناسی، تغذیه، تست قند، فشار خون، معاینه داخلی و... به عموم ورزشکاران و مردم ارائه می شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار