فوتبال جهان| دوناروما: مانچینی آرامش را به تیم ملی ایتالیا برگردانده است

فوتبال جهان - سنگربان تیم ملی ایتالیا از سپرده شدن سکان هدایت این تیم به روبرتو مانچینی راضی است.

، جان لوئیجی دوناروما پس از پیروزی یک بر صفر شب گذشته (یکشنبه) تیم ملی ایتالیا در خانه لهستان در لیگ ملت‌های اروپا از سرمربی‌اش روبرتو مانچینی تمجید کرد.

این اولین پیروزی رسمی آتزوری بعد از روی کار آمدن مانچو به عنوان سرمربی است و منجر به بقای این تیم در دسته اول لیگ ملت‌های اروپا شد.

دروازه‌بان ۱۹ ساله میلان هم با بسته نگه داشتن دروازه‌اش سهم بسزایی در این پیروزی داشت. او پس از بازی به شبکه رای اسپورت ایتالیا گفت: امشب ما با یک شزنی (دروازه‌بان لهستان) روبه‌رو بودیم و من به او تبریک می‌گویم. ما بازی را تقریباً در تمام مدت کنترل کردیم و این کار آسانی نبود. مهم اما این است که همین روند را حفظ کنیم و بازی به بازی پیش برویم.

دوناروما ادامه داد: جو تیم آرام است. ما به این پیروزی نیاز داشتیم و حق‌مان بود. با این پیروزی قدرت‌مان برای پیشروی با آرامش خاطر بیشتر هم خواهد شد. با وجود آنکه انجامش سخت است اما تلاش می‌کنیم که به چیزی جز تیم خودمان فکر نکنیم. ما نیاز داشتیم بازی را ببریم تا خودمان را متقاعد کنیم که گروهی فوق‌العاده هستیم. مانچینی در تمرینات از ما می‌خواهد بهترین عملکردمان را ارائه کنیم. ما باید با حرف او گوش کنیم و به همین روند ادامه دهیم.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار