خسروی‌وفا: بازی‌های پاراآسیایی برشی از برنامه‌ریزی برای موفقیت در پارالمپیک ۲۰۲۰ است

خسروی‌وفا، رئیس کمیته ملی پاراالمپیک دلیل موفقیت کاروان ورزشی ایران را حمایت‌های دولت، مجلس، رسانه و برنامه ریزی دانست و تاکید کرد بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا برشی از برنامه ریزی برای موفقیت در پارالمپیک ۲۰۲۰ است.

، محمود خسروی، رئیس کمیته ملی پارالمپیک در حاشیه مراسم استقبال از کاروان خودباوری و امید در گفت‌وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان دلایل موفقیت کاروان ورزشی ایران را حمایت‌های حکومتی در قالب نگاه مثبت دولت و مجلس و همچنین رویکرد حمایتی نظام مقدس جمهوری اسلامی به ورزش جانبازان و معلولین و روشندلان عنوان کرد.

وی رسانه و برنامه ریزی را نیز علاوه بر حمایت‌های دولت و مجلس به عنوان دیگر عوامل موفقیت کاروان ورزشی ایران در بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا عنوان کرد.

خسروی وفا اهمیت رسانه برای پیشرفت را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: رسانه‌ها، ورزش جانبازان، معلولان و روشندلان را مورد توجه و پوشش قرار داد و همین عامل مهمی در شناساندن مطالبات این قشر به جامعه شد.

رئیس کمیته ملی پارالمپیک برنامه‌ریزی برای موفقیت کاروان ورزشی ایران را هم مهم برشمرد و اظهار داشت: آنچه مسلم است برای ارتقا جایگاه ایران در بازی‌های پاراآسیایی برنامه ریزی شده بود که محقق شد و از مدت‌ها پیش هم در قالب ستاد عالی بازی‌های آسیایی پاراآسیایی، المپیک و پارالمپیک فعالیت‌های ساختارمندی انجام شد.

خسروی رفا در پاسخ به این سوال که برای پارالمپیک چه هدفی را دنبال می‌کنید ، تاکید کرد: بازی‌های پاراآسیایی تنها برشی از پارالمپیک بود به همین دلیل به رویدادهای آینده در استمرار موفقیت‌های گذشته نگاه می‌کنیم و قطعا با هدف افتخاری بزرگ برای ایران اسلامی برنامه ریزی در قالب ستاد عالی ادامه خواهد یافت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار