آغاز آماده‌سازی السد برای رویارویی با پرسپولیس با امید اصلاح کارکردهای تهاجمی

تیم فوتبال السد قطر از امروز (دوشنبه) تمرین‌های ویژه آماده‌سازی بازی برگشت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر پرسپولیس را در دوحه آغاز می‌کند.

و به نقل از روزنامه العرب قطر، امروز تمرین تیم فوتبال السد با حضور تمامی بازیکنان و از جمله بازیکنان زیر ۲۳ سال برای آماده‌سازی بازی آسیایی با پرسپولیس آغاز می‌شود. در این تمرین حسن الهیدوس، سالم الهاجری و طارق سلمان به دلیل همراهی تیم ملی فوتبال قطر در سفر به ازبکستان جهت بازی تدارکاتی غایب هستند. بغداد بونجاح و لی‌یونگ، ۲ لژیونر الجزایری و کره‌جنوبی نیز به دلیل بازی در ترکیب تیم‌های ملی کشورشان دیرتر به تمرین‌های تیم السد ملحق می‌شوند. همچنین در تمرین امروز اکرم عفیف، خوخی بوعلام، پدرو میشل و عبدالکریم که با موافقت سانچز، سرمربی اسپانیای تیم ملی فوتبال قطر اجازه ترک اردوی این تیم و حضور در تمرین‌های تیم السد جهت رویارویی با پرسپولیس را پیدا کردند حضور می‌یابند.

در ادامه این مطلب رسانه قطری آمده است: مانوئل فریرا، سرمربی پرتغالی السد امیدوار است با حضور حداکثری بازیکنان بتواند برنامه‌های موردنظرش برای بازی با پرسپولیس را در تمرین‌های روزهای آینده اجرایی کند. مشعل برشم، دروازه‌بان جوان السد نیز با توجه به محرومیت سعد الدوسری باید مهیای بازی در تهران شود. تیم السد با توجه به شکست اخیر برابر پرسپولیس و تساوی با السیلیا در لیگ ستارگان قطر مهیای اصلاح کارکردهای تهاجمی در تمرین‌های پیش‌رو می‌شود.

تیم السد در بازی رفت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا یک بر صفر برابر پرسپولیس شکست را پذیرا شد. بازی برگشت نیز ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه اول آبان در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار