مراسم معارفه رئیس فدراسیون گلف برگزار شد

مراسم معارفه رئیس جدید فدراسیون گلف امروز (یکشنبه) برگزار شد.

و به نقل از سایت فدراسیون گلف، مراسم تودیع بهروز منتقمی و معارفه حمید عزیزی رئیس فدراسیون گلف امروز با حضور سید محمد شروین اسبقیان مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

منتقمی در ابتدای این مراسم ضمن تبریک به عزیزی از حضور نیروی جوان و باانگیزه در فدراسیون گلف ابراز خرسندی کرد و اظهار داشت: توانمندی در پیاده سازی برنامه های پیش رو را در عزیزی میبینم.

وی همچنین برگزاری آبرومندانه مجمع و انتخابات سالم فدراسیون گلف را حاصل کار جمعی خواند و از تلاش‌های کیکاووس سعیدی رئیس پیشین فدراسیون گلف تقدیر کرد.

در ادامه سید محمد شروین اسبقیان از جامعه شریف گلف تشکر و از زحمات رئیس پیشین فدراسیون گلف قدردانی کرد و ضمن خیر مقدم به عزیزی نسبت به حضور او در فدراسیون گلف اظهار امیدواری کرد.

رئیس فدراسیون گلف نیز گفت: از زحمات منتقمی قدردانی می کنم و از او می‌خواهم که در ادامه مدیریت، فدراسیون گلف را از تجربیات خود بهره مند کند و با کمک همه دوستان بتوانیم از همه ظرفیته‌ای ممکن به نحو احسن استفاده کنیم.

مدیرکل دفتر مشترک فدراسیون‌های ورزشی وزارت ورزش و جوانان در پایان این مراسم حکم ریاست حمید عزیزی در فدراسیون گلف را که وزیر ورزش و جوانان ابلاغ کرده بود، قرائت کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار