فردا؛ آغاز اولین دوره مسابقات فوتسال جام ولایت

اولین دوره مسابقات فوتسال اهالی رسانه‌ها با عنوان «جام ولایت» به همت انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه‌نگاران و مشارکت بانک ملت از فردا (دوشنبه) آغاز می‌شود.

و به نقل از روابط عمومی انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران ایران، محمد عزیزی دبیر اجرایی مسابقات فوتسال جام ولایت گفت: اولین دوره مسابقات فوتسال اهالی رسانه ها با عنوان "جام ولایت" به همت انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران ایران و مشارکت بانک ملت از فردا (دوشنبه ۲۳ مهرماه) در مجموعه فرهنگی هنری و ورزشی فرهنگسرای رسانه رسما آغاز می‌شود.

وی ادامه داد: در این دوره از مسابقات رسانه‌های کشور اعم از خبرگزاری‌ها، پایگاه‌های اینترنتی و رسانه‌های مکتوب، صوتی و تصویری به رقابت خواهند پرداخت. آیین‌نامه و جدول زمان بندی دقیق برگزاری مسابقات به شرح ذیل میباشد.

دبیر اجرایی گفت: تمام رسانه‌های مکتوب، خبرگزاری‌ها، رسانه‌های صوتی و تصویری و سایت‌های ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که در این دوره شرکت نموده اند و در روز قرعه کشی در جدول ثبت شده اند در مسابقات حضور خواهند داشت و برخی از تیم ها به علت عدم ارسال مدارک و نامه رسمی سازمانی و تشخیص ستاد اجرایی برگزار کننده مسابقات از دور مسابقات حذف شده‌اند.

دوره مقدماتی مسابقات طی ده روز به همت انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران ایران و مشارکت بانک ملت و همکاری فرهنگسرای رسانه در محل برگزاری مسابقات به آدرس : تهران – پاسداران – خیابان شهید گلی نبی – خیابان شهید ناطق نوری – میدان قبا – فرهنگسرای رسانه برگزار می‌شود.

عزیزی عنوان کرد: با توجه به ایام عزاداری و اربعین حسینی و حضور مردمی و عاشقان اباعبدلله الحسین علیه السلام در کربلا ، ادامه مرحله‌های بعدی مسابقات بعد از ایام سوگواری اربعین و صفر برگزار خواهد شد که زمان و مکان دقیق آن متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

وی افزود: سرپرستان تیم مراحل برگزاری مسابقات را از طریق کانال جام ولایت و اخبار منتشره در رسانه‌ها دنبال کنند و همچنین در تنظیم زمان و حضور به موقع در زمان برگزاری مسابقات ستاد اجرایی را یاری نموده تا طبق برنامه اعلامی پیش برویم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار