گزارش تمرین تیم ملی فوتبال| مصدومیت عزت‌اللهی/ حمله و دفاع تحت فشار در دستور کار شاگردان کی‌روش

تمرین تیم ملی فوتبال در حالی برگزار شد که سعید عزت‌اللهی دچار مصدومیت شد.

خبرنگار ورزشی ، تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان دو روز مانده به دیدار دوستانه مقابل بولیوی، از ساعت ۱۶ امروز (یکشنبه) در زمین شماره دو آکادمی ملی فوتبال برگزار شد.

* بازیکنان در شروع تمرین امروز مانند روزهای گذشته به سه گروه تقسیم شده و به بازی آقا وسط تک ضرب با حضور دو بازیکن که وظیفه توپگیری را به عهده داشتند، پرداختند.

* بخش بعدی تمرین کی‌روش بازیکنان را به دو گروه تقسیم کرد. یک گروه حمله به دروازه با طراحی‌های مختلف با حضور علیرضا بیرانوند را به عهده داشتند. گروه دیگر که بازیکنان دفاعی هم بین آنها حضور داشتند، مقابل جمعی از بازیکنان که کارهای هجومی را انجام می‌دادند، دفاع در حملات فشرده را تمرین کردند. رشید مظاهری درون دروازه این گروه بود.

* بخش بعدی تمرین فوتبال تحت فشار در دو گروه بود که چهار تیم در دو زمین حدودا ۲۰ متری فوتبال بازی کردند و مجموع این تمرین‌ها ۷۰ دقیقه به طول انجامید.

* سعید عزت‌اللهی در اواخر تمرین مصدوم شد و نتوانست به تمرین ادامه دهد. سردار آزمون هم با بیرانوند برخوردی داشت که البته مصدومیت او جدی نبود.

* در پایان تمرین مهاجمان تمرین پنالتی زدن کردند و گروه دیگر نیز بدن‌های خود را سرد کردند تا تمرین به این شکل به پایان برسد.

* تمرین امروز در فضایی آرام برگزار شد و حاشیه‌ای در تمرین وجود نداشت.

تسنیم، تیم ملی فوتبال کشورمان روز سه‌شنبه (۲۴ مهرماه) از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه آزادی میزبان تیم ملی فوتبال بولیوی خواهد بود. 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار