فوتبال جهان| بلز ماتویدی: کیلیان امباپه تمامی ویژگی‌های لازم برای کسب توپ طلا را دارد

فوتبال جهان - بلز ماتویدی اطمینان دارد کیلیان امباپه در آینده‌ای نه‌چندان دور توپ طلا را از آن خود خواهد کرد.

، بلز ماتویدی بر این باور است که هم‌تیمی ۱۹ ساله‌اش تمامی ویژگی‌های لازم برای کسب توپ طلای «فرانس فوتبال» را دارد. او در این باره به خبرنگاران گفت: امباپه همین امسال هم نامش در بین نامزدهای کسب توپ طلا است و می‌تواند به این عنوان برسد. کیلیان علیرغم اینکه جوان است، اما نشان داده که بازیکن فوق‌العاده‌ای است. عملکرد او در زمین بسیار تأثیرگذار است و ما این را در تمرینات هم می‌بینیم.  

وی در پاسخ به این پرسش که «کدام بازیکن فرانسوی شایسته کسب توپ طلاست؟» اظهار داشت: از اینکه در تیم ملی فرانسه با امباپه هم‌تیمی هستم، خیلی خوشحالم، اما نمی‌توانم بگویم که چه کسی شایسته کسب توپ طلاست. (با خنده) نمی‌خواهم در تیم دشمن برای خودم بتراشم. امیدوارم بهترین بازیکن این عنوان را کسب کند، اما امباپه تمامی ویژگی‌های لازم برای کسب توپ طلا را دارد، حالا چه امسال یا در آینده.

هافبک یوونتوسی تیم ملی فرانسه همچنین درباره دیگر کاندیدای فرانسوی کسب عنوان توپ طلا خاطرنشان کرد: واران قهرمانی در جام جهانی را تجربه کرده است و با شایستگی نامزد کسب جایزه توپ طلا شده است. در حال حاضر رافائل یکی از بهترین مدافعان حال حاضر جهان است و  اگر به عملکرد چند فصل پیش او نگاه کنیم، شاید بتوان گفت که  او بهترین مدافع جهان است. واران دوران حرفه‌ای فوق‌العاده‌ای داشته است. او هنوز جوان است و جام‌های زیادی کسب کرده و همچنان می‌تواند قهرمانی‌های بیشتری را به خصوص با تیم ملی فرانسه تجربه کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار