گزارش تمرین پرسپولیس| پا به توپ شدن عالیشاه و تمرین اختصاصی ماهینی/ هوای مطبوع پاییزی، سرخپوشان را به ذوق آورد

امید عالیشاه، هافبک مصدوم پرسپولیس از بند مصدومیت رهایی پیدا کرد.

خبرنگار ورزشی ، تمرین تیم فوتبال پرسپولیس قبل از دیدار مقابل تیم نود ارومیه در چارچوب مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی باشگاه‌های کشور، از ساعت ۱۱ امروز (یکشنبه) در ورزشگاه شهید کاظمی با حضور ۱۷ بازیکن برگزار شد.

* قبل از آغاز تمرین، یک گروه مستندساز متعلق به اسپانسر باشگاه در ورزشگاه شهید کاظمی حاضر شدند و با بازیکنان و کادر فنی سرخپوشان، مصاحبه تبلیغاتی گرفتند.

*برانکو امروز شخصاً برای کاشت موانع در زمین اقدام کرد.

* بازیکنان از ساعت ۱۱:۱۵ وارد زمین تمرین شدند. آنها ابتدا زیر نظر برانکو در نیمه زمین به سه گروه تقسیم شدند و به حفظ توپ پرداختند. بخش بعدی تمرین سرخپوشان با حرکات سرعتی و استقامتی زیر نظر مارکو سپری شد. سانتر از جناحین و تمرین گلزنی، بخش بعدی تمرین سرخپوشان بود.

* علی علیپور مهاجم تیم پرسپولیس دقایقی به صورت اختصاصی با برانکو صحبت کرد.

* علیرضا بیرانوند و احمد نوراللهی به خاطر حضور در اردوی تیم ملی، ابوالفضل درویش‌وند، حمیدرضا طاهرخانی و سعید حسین‌پور به دلیل حضور در اردوی تیم امید و بشار رسن هم به دلیل درگذشت مادرش، غایبان تمرین پرسپولیس بودند.

* امید عالیشاه که به دلیل مصدومیت به مدت از ترکیب پرسپولیس دور بود، پس از رهایی از بند مصدومیت، امروز پا به توپ شد و در تمرینات گروهی شرکت کرد.

* رادوشویچ تنها دروازه‌بان حاضر در تمرین امروز پرسپولیس بود که زیر نظر ایگور پانادیچ به تمرین پرداخت.

* کمتر از ۳۰ هوادار در تمرین امروز پرسپولیس حضور داشتند.

* در حاشیه تمرین، ماهینی مدافع مصدوم پرسپولیس در زمین حاضر شد و دقایقی کوتاه در خصوص وضعیت خود با مارکو مربی بدنساز سرخپوشان صحبت کرد.

* هوای مطبوع و پاییزی امروز تهران بیش از هر چیز دیگری، سرخپوشان را به شوق آورده بود و آنها با شادابی خاصی به تمرین پرداختند.

* در دقایقی از تمرین به دلیل نبود دروازه‌بان در تمرین، پانادیچ مربی دروازه‌بانان پرسپولیس درون دروازه ایستاد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار