فوتبال جهان| کاسانو بار دیگر خداحافظی کرد و قول برنگشتن داد!

فوتبال جهان - مهاجم سابق تیم ملی ایتالیا بار دیگر اعلام کرد که قصد دارد به دوران بازیگری‌اش پایان دهد و تأکید کرد که این بار قطعاً‌ باز نخواهد گشت.

، آنتونیو کاسانو تنها چند روز پس از آغاز تمرینات خود با تیم جدیدش ویرتوس انتلا، اعلام بازنشستگی کرد.

این دومین باری است که کاسانو از بازنشستگی خارج می‌شود، به تیمی جدید می‌پیوندد و سپس در عرض دو هفته پس از ملحق شدن به آن، اعلام بازنشستگی می‌کند. او سال گذشته نیز چنین تصمیمی را اتخاذ کرده بود اما مدتی پس از آن از این کارش پشیمان شد و بعد از نزدیک به یک سال بیکاری، توافق کرد به تیم دسته سومی ویرتوس انتلا بپیوندد.

کاسانو در بیانیه‌ای که توسط یک خبرنگار ایتالیایی به نام پیرلوئیجی پاردو منتشر شده نوشته است: دوستان عزیز. سرانجام روزی که من باید تصمیم می‌گرفتم دیگر واقعاً‌ همه چیز تمام است، فرا رسید. من از گوتزی، رئیس باشگاه ویرتوس انتلا و بازیکنان این تیم که این فرصت را به من دادند تشکر می‌‌کنم. برای آنها آرزوی موفقیت می‌کنم. با این حال در چند روزی که در این تیم تمرین کردم فهمیدم که من دیگر آن ذهنیتی که برای داشتن تمرینات مداوم لازم است را ندارم. برای فوتبال بازی کردن شما به اشتیاق و استعداد و از آن مهمتر انگیزه نیاز دارید و من در حالی حاضر اولویت‌های مهمتری دارم.

کاسانوی ۳۶ ساله در ادامه بیانیه‌اش نوشته است: من می‌خواهم از همه دوستان و هم‌تیمی‌هایی که در طول این سال‌ها در کنار‌شان کار کردم، از رقبا، از مربیان و مدیران، حتی آن مدیرانی که با آنها اختلافاتی داشتم، تشکر کنم. از همه بیشتر اما می‌خواهم از همه هواداران، چه هواداران تیم‌هایی که برای‌شان بازی کردم چه هواداران تیم‌های رقیب تشکر کنم چون بدون آنها فوتبال وجود نداشت. حالا نیمه دوم زندگی من آغاز می‌شود و من خیلی مایلم و انگیزه دارم اول از همه به خودم ثابت کنم که در ادامه زندگی‌ام هم می‌توانم کارهای خوبی بدون استفاده از کمک پاهایم انجام دهم. باز هم از صمیم قلب از همه تشکر می‌کنم.

برخلاف سال گذشته در هلاس ورونا، کاسانو امسال با تیم ویرتوس انتلا قراردادی نبسته بود و صرفاً به صورت آزمایشی در تمرینات این تیم شرکت کرده بود. به این ترتیب آخرین بازی رسمی همان بازی که ماه می سال ۲۰۱۶ برای سامپدوریا انجام داد باقی مان و دوران بازیگری او که شامل بازی در تیم‌های باری، رم، رئال مادرید، میلان، اینتر، پارما و سامپدوریا می‌شود به پایان رسید. او در ۵۱۵ بازی رسمی‌اش در تمام رقابت‌ها ۱۳۹ گل زد و ۹۱ پاس گل داد و برای تیم ملی ایتالیا هم ۳۹ بار به میدان رفت و ۱۰ گل به ثمر رساند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار